Терези і Водолій сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Терези Водолій в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Терези – Водолій

Це один з прикладів дуже вдалою сполучуваності, гармонійності у всіх сферах людського життя. Взаєморозуміння між Водолієм і Терезівами забезпечено, їх життєві позиції схожі, вони прагнуть якщо не до чогось однаковим, то, у всякому разі, близькій в загальному розумінні. У такому союзі обидва відчувають достатньо уваги і інтересу до себе, спілкування доставляє їм взаємне задоволення. Ці відносини цінні ще й тим, що обидва знака Зодіаку йдуть по шляху самовдосконалення. Звичайно, між ними можливі сварки, непорозуміння, але не настільки серйозні, щоб зіпсувати майбутнє цієї пари. Зазвичай Водолій з Терезівами охоче і легко йдуть на поступки один одному.

Терези і Водолій – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Терезів Терези чоловік – Водолій жінка Сумісність Водолія

Це люди, про яких можна сказати, що вони – дві половинки одного цілого. Їх відносини часто служать зразком для наслідування, об’єктом захоплення і заздрості. Чоловік-Терези і жінка-Водолій здатні зробити один одного по-справжньому щасливими, більше того – вони допомагають другій половині реалізовувати природні таланти, відкривати нові грані особистості, і це ще більше зміцнює їх взаєморозуміння.

Спільність менталітету виявляється майбутніми чоловіком і дружиною вже при перших зустрічах. Обидва цінують відносну незалежність і легкість у стосунках. Надаючи один одному свободу, Терези з жінкою-Водолієм не зловживають нею, не доводять до того, щоб друга половина відчувала стрес, побоюючись за цілісність і чистоту відносин. В їх розумінні свобода – це можливість, як і раніше жити легко і не ставити життєві успіхи в залежність від цінностей матеріального характеру. Обидва не люблять конфліктувати, тому виникають проблеми у цій парі намагається вирішувати максимально спокійно, розмовляючи конструктивно, не допускаючи підвищених або командних тонів.

Хороша сумісність Терезів-чоловіків з жінками знака Водолій ґрунтується і на однаковому підході до питань побуту, господарства. Обоє бачать в цьому досить нудну перспективу і намагаються, не зациклюючись на побут, разом займатися домашніми клопотами, щоб швидше з ними покінчити. Водолій є для чоловіка-Терезів стимулом до духовного розвитку. Вона може мотивувати його на щось нове, в тому числі і в професії, показуючи найбільш привабливі перспективи розвитку. Чоловік-Терези піклується про збереження балансу і гармонії в цій родині.

Такий шлюб досить часто зустрічається у творчому середовищі, його представники намагаються уникати побутових обов’язків, не прагнуть мати дітей, можуть дозволити собі романи на стороні. Але якщо ця пара не належить до богеми, то в цій сім’ї найчастіше швидко з’являються діти, і батьки всіляко сприяють їх інтелектуальному розвитку. Таким сім’ям не потрібно боротися за щастя, приносячи себе в жертву: їх відносини природними і гармонійні і, як стверджує гороскоп сумісності, мають чудові перспективи.

Сумісність Сумісність Водолія Водолій чоловік – Терези жінка Сумісність Терезів

Дуже часто чоловік-Водолій і жінка-Терези знайомляться на якому-небудь громадському заході, на вечірці або в діловій обстановці. Обидва комунікабельні, мають нестандартне мислення, вміють швидко налагоджувати контакт з людьми – також вони швидко знайдуть спільну мову і один з одним. Вже в перші зустрічі після знайомства ці двоє виявлять, що дивляться в одному напрямку і мають дуже багато точок дотику.

Перед такою парою відкриваються дуже гарні перспективи з точки зору майбутнього сімейного життя. Нерідко вони не просто одружуються, але і утворюють новий творчий або діловий союз, зливаючись в єдине ціле і багаторазово збільшуючи сили кожного. Правда, їх просування до цілей періодично стопориться через упертість чоловіка-Водолія, який намагається наполягти на своєму баченні подальшого розвитку союзу. Вони будуть сваритися, але їх конфлікти будуть відрізнятися від сварок багатьох інших знаків Зодіаку. Тут Водолії з Терезівами схожі на двох ділових партнерів, які наводять аргументи на користь своєї думки, спокійно розмірковують, апелюють до фактів, не без задоволення демонструючи мимохідь своє красномовство. Сварки не тільки не розводять подружжя по сторонах загальної дороги, але часто ще більше зближують, оскільки конструктивний суперечка дозволяє виявити нові точки дотику.

У такому союзі на роль глави зазвичай претендує саме жінка-Терези – як людина більш серйозний, грунтовний і стабільний в думках і вчинках. За нею ж найчастіше залишається останнє слово. Чоловік-Водолій зазвичай зробить вигляд, що йому все одно, як будуть розвиватися події далі, самоусунутися від вирішення питань. Але трапляється і так, що чоловік не може змиритися з роллю веденого і пробує шукати щастя в інших відносинах.

Партнерам завжди цікаво спілкуватися один з одним – вони можуть розмовляти годинами. Рутинні обов’язки не викликають в них роздратування, оскільки вони намагаються об’єднати зусилля і зробити все швидко і спільно. Іноді в родині з’являються проблеми, пов’язані з екстравагантністю поведінки Водолія. Вони вибивають дружину-Терези з колії, але зазвичай чоловік визнає свою провину і намагається її якось компенсувати, що, втім, не дає підстав вважати, що через деякий час все не повториться знову. В цілому ж пара Водолія-чоловіка з жінкою-Терезами спільними зусиллями здатна перетворити спільну життя в щасливу казку.

Водолій і Терези – сумісність в сексі

Ці двоє відчувають один до одного особливі почуття. Настільки тонким, чутливим людям необов’язково отримувати тільки взаємне задоволення в ліжку і тільки від безпосереднього фізичного контакту. Звичайно, вони відчувають один до одного і сексуальний потяг, але воно у них поєднується з романтикою, між ними встановлюється хвилююча, інтригуюча зв’язок на емоційно-інтуїтивному рівні. Терези з Водоліями не настільки пристрасні, як деякі інші знаки, але у них є все для прекрасних перспектив у цій сфері.

Гороскоп сумісності Водоліїв і Терезів в роботі та бізнесі

Якщо в парі виявиться два таких співробітника, то налагодити контакт їм не складе ніякої праці, вони навряд чи будуть конкурувати або об’єднуватися проти когось третього. Обидва спритні, віртуозні, володіють живим розумом і вмінням гарно говорити. Правда, ці артистичні люди найчастіше не дуже практичні, тому їх ділове партнерство може зазнати фіаско. Їм бажано працювати разом в сфері інтелектуальної праці, а для досягнення більш відчутних практичних результатів бажано підключення представника більш реалістичного знака Зодіаку. Крім того, і Водолій і Терези мають схильність лінуватися, заражаючи цим станом другого партнера. Такі колеги, а особливо – ділові партнери часто є друзями, відчуваючи взаємні теплі товариські почуття. Вони тонко відчувають стан, настрій одного і ніколи не залишать його у важкій ситуації.

Пара Водолій – Терези: сумісність у дружбі

Дивлячись на цих двох, важко назвати їх нерозлучними друзями: вони нерідко з’являються один за одним, кожен з них зберігає для себе чималу дещицю особистого простору, але це взаємна свобода з’єднує їх міцніше багатьох інших факторів. Між такими друзями панує повна гармонія, заснована на тому, що у них багато спільного. Їм імпонує можливість мати справу з людиною, яка має схожі життєві погляди і не намагається перевиховати іншого і наставити його на шлях істинний. Водолії з Терезівами дбайливо ставляться один до одного, знаючи, що в разі конфлікту будуть переживати обидва. Вони є душею всіляких заходів, з задоволенням разом ходять в гості і подорожують.