Терези і Скорпіон сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Терези – Скорпіон в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Терези – Скорпіон

Наскільки вдалим виявиться взаємодія в такій парі, складно сказати однозначно, оскільки це дві яскраві і суперечливі особистості. Позначити сумісність Терезів зі Скорпіоном, як спочатку перспективну, не можна, і більшою мірою доля союзу залежить від поведінки мінливі, але, в той же час, більш поступливих представників першого символу. У цій парі зіткнуться такі риси характеру, як раціональність і романтичність, логічність і емоційність. Навіть неконфліктним, поступливим Терезам буває складно порозумітися з запальним сперечальником Скорпіоном. Але якщо обидва вважатимуть, що їм потрібно і цікаво бути разом, відносини можуть бути налагоджені, хоча і не без праці.

Терези та Скорпіон – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Терезів Терези чоловік – Скорпіон жінка Сумісність Скорпіона

Парі чоловік-Терези – жінка-Скорпіон доведеться все спільне життя йти по шляху пошуку компромісів. Позбавляючись від недоліків і дратівливих другу половину звичок, партнери в такому союзі зростають духовно, доповнюючи один одного, але не можна сказати, що це дається їм легко.

Сміливою, рішучою, а часом і відчайдушною жінці-Скорпіону складно зрозуміти надмірні, з її точки зору, врівноваженість, стриманість і сором’язливість обранця Терезів. Нерідко вона відразу намагається взяти над ним повний контроль, оскільки партнер бачиться їй милим, але вельми інфантильним людиною.

Деякий час піде на вивчення особистості другої половини, і в цей період відмінності в характерах будуть більше інтригувати, ніж дратувати. Але поступово напруга між ними буде наростати, і в разі відсутності зусиль з боку кожного переросте в безперервний потік негативних емоцій. Жінці-Скорпіону набридне приймати серйозні рішення і нести тягар відповідальності за все і вся в цій сім’ї, бачачи повна відсутність активності у партнера. Наростаюче моральний тиск з її боку викличе у чоловіків-Терезів захисну реакцію у вигляді відповідних нападок. Протистояння жінки-Скорпіона з чоловіком-Терезами не дасть нічого доброго ні одному, ні другому. Тільки взаєморозуміння і пошук компромісів може врятувати цей союз, якщо він дійсно доріг обом.

Катастрофічність скандалів у цій парі пов’язана з традицією Терезів довго терпіти, часом доводячи ситуацію до критичної точки, а потім вибухнути таким потоком відповідного негативу, який не залишить каменя на камені.

Якщо Терези хочуть зберегти відносини зі норовливої Скорпионшей, чоловікові потрібно стати більш відкритим, більше довіряти жінці, працювати над зміцненням відносин, використовуючи весь накопичений до цього часу досвід врегулювання напружених ситуацій. Миротворцям-Терезам це цілком по силам. Жінці-Скорпіону гороскоп радить пам’ятати, яку важливу роль вона відіграє в житті чоловіка, бо вона не просто любляча дружина, але наставник, друг і його моральна опора.

Сумісність Сумісність Скорпіона Скорпіон чоловік – Терези жінка Сумісність Терезів

Над такою парою завжди буде висіти дамоклів меч загрози розриву відносин. Їхнє спільне життя буде наповнена великою кількістю протиріч, які в будь-який момент можуть зіграти свою фатальну роль. Однак цінність цієї пари стоїть саме в можливості взаємного духовного зростання завдяки спробам відповідати переваг один одного. Можливо, саме цей досвід стане одним з найбільш цінних життєвих надбань обох.

У присутності зосередженого, впевненого в собі чоловіка-Скорпіона жінки-Терези більш оптимістично дивляться на життя, вічно турбують сумніви відступають на задній план. Навіть бачачи складність цих взаємин, Терези відчайдушно намагаються зберегти їх, немов інтуїтивно відчуваючи, що це хороша можливість, пройшовши через випробування і самовдосконалення, стати сильнішими духом і прийти до успіху.

Це поєднання знаків Зодіаку вважається одним з найбільш химерних, дивних, його фундаментом служить тонка психологічна гра партнерів, обмін енергетикою, постійні пошуки внутрішньої рівноваги. Для такої пари небезпечніше внутрішні проблеми, ніж ті, що приходять ззовні – їх спільне подолання лише згуртовує партнерів. Більш того, якщо спільне життя протікає занадто спокійно, то жінка-Терези з чоловіком-Скорпіоном можуть направити енергію один на одного, що небезпечне сварками і конфліктами. Першу скрипку в них буде грати запальний і гнівливий Скорпіон, і тоді вкрай важливо, щоб його агресія зустрічала спокійний і м’який відсіч з боку партнерки-Терезів. В цьому союзі Скорпіон не менше потребує Терезівах, ніж вона в ньому. Доповнюючи відсутні якості один одного, обидва стають більш гармонійними особистостями.

У цієї пари відсутня верхня межа можливого розвитку відносин. Будучи один для одного найкращими коханцями, вони здатні успішно просувати вперед сімейний бізнес, їздити по світу, бути учасниками громадських рухів. Їм завжди буде цікаво один з одним, у них обов’язково знайдеться тема для розмови. Для цього потрібно лише, щоб Скорпіон притримував свої емоції, намагаючись не виливатися з негативом на чутливу супутницю, яка від прихованих переживань здатна захворіти. Також гороскоп сумісності рекомендує чоловіка цього знаку більше довіряти своїй дружині і прислухатися до її порад, оскільки вони часто бувають досить слушними.

Скорпіон і Терези – сумісність в сексі

Це дуже сексуальна пара, у відносинах якої еротична складова відіграє чи не ключову роль. Правда, існуюче між ними обопільне тяжіння може стати настільки інтенсивним, що це призведе до швидкого перегорання почуттів. В цих відносинах Скорпіону належить провідна роль, Терези ж змушені їм весь час підкорятися, хоча нерідко це доставляє їм особливу чуттєве задоволення. Проблеми в парі можуть бути пов’язані з ревнощами Скорпіона, який бурхливо реагує навіть на безневинний флірт з боку Терезів, не кажучи вже про більш серйозні порушення взаємної вірності.

Гороскоп сумісності Скорпіонів і Терезів в роботі та бізнесі

Ці двоє працюють занадто по-різному, щоб скласти злагодженої ділової тандем. Терези не можуть викладатися по повній протягом тривалого періоду часу, їх діяльність не буває рівномірним по інтенсивності. Їх коник – комунікація. Скорпіон ж здатний довго працювати з повною самовіддачею, детально опрацьовуючи кожне питання. Для колективу стає великою проблемою, коли колеги таких знаків Зодіаку перетворюються на конкурентів: в цьому випадку між ними можливі підступи, інтриги, із-за яких в конфронтацію виявляться втягнутими та інші. Більш привабливі перспективи їх добровільного ділового співробітництва за умови, що вони розподілять обов’язки у відповідності з перевагами кожного. Але і в цьому випадку у них знайдуться приводи для взаємного невдоволення. Наприклад, Скорпіон не зрозуміє того, що працездатність партнера-Терезів визначається його миттєвим настроєм, а спалахи гніву Скорпіона можуть повністю вибити з колії ранимих Терезів.

Пара Скорпіон – Терези: сумісність у дружбі

Скорпіон здатний піддатися чарівності Терезів, але дружба між ними навряд чи складеться з-за великої різниці в інтересах. Скорпіон з Терезівами не вважають за доцільне долати якісь труднощі, щоб просто дружити. Найчастіше стосунки зав’язуються при наявності спільності професії або захоплення, але зазвичай серйозні Скорпіони вважають Терезів занадто легковажними і ненадійними для дружби. Що стосується різностатевих представників цих знаків, то шанси ще менш реальні: вони виявляться швидше коханцями, ніж друзями.