Терези і Риби сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Терези Риби в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Терези – Риби

Якщо представники цих двох знаків Зодіаку намагаються знайти спільну мову, вони мають для цього дуже мало шансів. Риби з Терезівами по-різному ставляться до людей, до світу в цілому, керуються різними принципами, мають несхожі характери, і кожен не вважає за потрібне підлаштовуватися під іншого. Логіка та раціональність Терезів стикаються з надзвичайною емоційністю Риб, які спираються на свої внутрішні відчуття. У таких відносинах брати на себе кермо правління зазвичай доводиться Терезів, але жодну зі сторін це не влаштовує, що робить цей союз ще більш складним і крихким.

Терези і Риби – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Терезів Терези чоловік – Риби жінка Сумісність Риби

Часто у знайомих цієї пари виникає відчуття, що вона повинна була жити в якомусь іншому столітті, коли в ціні була романтичність, якісь піднесені почуття і ідеали. Суворі реалії повсякденного життя не для цих двох. Щоб відносини витримали випробування на міцність, обидва повинні проробити колосальну внутрішню роботу.

Чоловік-Терези і жінка-Риби перебувають кожний у своєму світі, який має мало точок дотику з дійсністю. Ні один, ні другий не хочуть бути відповідальними за вирішення матеріальних, побутових, так і будь-яких відповідальних питань взагалі. Вони дуже поважають незалежність один одного, намагаючись не втручатися в особисте простір іншого – і надають цим ведмежу послугу і партнеру, і спільного майбутнього. Будучи людьми талановитими, здібними, представники цих знаків Зодіаку можуть так і не розкритися протягом усього життя, якщо ніхто не дасть їм до цього поштовх. Оберігаючи один одного від тиску, чоловік-Терези і дружина-Риби не отримують від своєї другої половини стимулів для подальшого розвитку.

Перебування в світі ілюзій неминуче закінчується зіткненням з величезною кількістю проблем, які потребують невідкладного розв’язання. І якщо партнери не зможуть змінити нічого в собі (причому не зроблять цього досить швидко), така сім’я, як попереджає гороскоп, може розпастися. Своє слово повинен сказати, перш за все, чоловік-Терези, тим більше що йому цілком під силу зробити так, щоб духовна та матеріальна складові їх спільного життя перебували в гармонії.

Терези з Рибами рідко сваряться, не терплять тривалої самотності, не виносять насичених негативом спорів і агресії, але можуть запросто загрузнути в трясовині проблем і розійтися, так і не розібравшись у них, хоча при бажанні цілком могли б знайти спільну мову, оскільки Терези дуже дипломатично, а Риби – співчутливо і милосердні. Спільне життя, активну взаємодію повинні привести обох до необхідності рости і показувати світові свої достоїнства і таланти, інакше цей союз швидко вичерпає себе.

Найчастіше сумно закінчуються ранні шлюби представників цих знаків Зодіаку, в той час, як більш пізні відносини, коли партнери стають більш мудрими і гнучкими, мають кращі перспективи.

Сумісність Сумісність Риби Риби чоловік – Терези жінка Сумісність Терезів

Підґрунтям для створення такого союзу нерідко стає бажання нести радість у життя коханої людини, однак це щастя обом приносить мало. Рибам складно зважитися на шлюб, реальні дії даються цьому чоловікові важче, ніж мрії про своєї високої життєвої місії. Товариство стриманою, несварливою жінки здається йому привабливим, але врівноваженість жінки-Терезів найчастіше всього лише ілюзія, що душа її наповнюється постійними сумнівами, від яких вона із задоволенням позбулася б, вийшовши заміж за більш сильного, ніж вона сама, людини. Прагнучи стабільності, дружина буде старанно наводити навколо себе порядок, в тому числі і в сімейних відносинах, і при цьому може встановити певні правила спільного життя, яких чоловіки-Риби постараються уникнути будь-якими способами.

У результаті жінка-Терези, яка мріяла знайти опору, виявляє, що разглагольствующий про почуття і високих ідеалах чоловік нічого не робить для того, щоб їх сім’я мала стійкі позиції. Риби теж розчаровані, оскільки замість романтики і високих почуттів вони стикаються з необхідністю займатися побутом, жити за новим, не ним встановленими правилами.

Щоб стосунки жінки-Терезів з чоловіком-Риби не перетворилися в капкан для обох, гороскоп радить їм чітко розподіляти обов’язки і ступінь участі у вирішенні сімейних проблем, що приходять ззовні. На тлі позитивних якостей кожного це допоможе їм знайти душевну рівновагу. Терези – та рідкісна жінка, яка здатна відновити гармонію в душі чоловіка, а той, у свою чергу, краще багатьох здатний відчути її особисті проблеми і проявити участь.

Представники обох знаків Зодіаку не відрізняються особливою практичністю, але і не пред’являють один до одного великих претензій, коли їх побут влаштований не цілком комфортно або в родині не вистачає грошей. Буває, що чоловік-Риби і жінка-Терези ставлять перед собою мету розбагатіти і чимало досягають успіху на цьому терені, використовуючи нестандартні способи заробітку, в тому числі і не найбільш порядні. Слід зазначити, що для таких пар подібна приземленість прагнень корисна, хоча зовсім необов’язково в такий радикальний формі. Чим практичніше і конкретніше будуть їх спільні цілі, тим більше шансів зробити ці стосунки по-справжньому близькими та далекими.

Риби і Терези – сумісність в сексі

Секс у цих партнерів пофарбований у дещо інші тони, ніж у інших Зодіакальних знаків. Навіть у ліжку найбільше значення для них має тісний контакт на емоційно-психологічному рівні, а не фізична близькість тел. У обох багате еротична уява, що вони ще більше пробуджують створенням особливої атмосфери побачень, використанням романтичних мелодій, приємних запахів, інтимного освітлення тощо У такій парі ні чоловік, ні жінка не поведуть себе грубо, занадто прямолінійно, навіть якщо не отримають того, чого хочуть.

Гороскоп сумісності Риб і Терезів в роботі та бізнесі

Утримуючи певну дистанцію, Терези з Рибами можуть непогано працювати разом, якщо мова йде про рутинних, нескладних доручень. Їм важко зрозуміти один одного до кінця, але вони до цього і не прагнуть, зате в колективі завдяки їм зазвичай створюється комфортна обстановка – якщо обидва не вступлять в конфронтацію. Таких співробітників рідко відвідує трудовий ентузіазм, а якщо починаються проблеми, і Риба, і Терези постараються знайти винних і перекласти на когось відповідальність, а то й саму роботу. Ділові партнери цих знаків не можуть похвалитися пробивними здібностями і не завжди чітко розуміють, для чого вони об’єднали зусилля. Крім того, ні один з них не хоче нести тягар відповідальності за підсумки спільної діяльності.

Пара Риби – Терези: сумісність у дружбі

Риби з Терезівами рідко стають справжніми друзями, хоча в приятельських відносинах складаються досить часто. Ріднить їх симпатія до спокійного проведення часу, приємної суспільству, інтерес до мистецтва, культури, релігії. У них відсутня повна довіра один до одного і душевна близькість, але їм спокійно і приємно проводити час разом, тому приятельская зв’язок здатна зберігатися протягом багатьох років. Обидва можуть використовувати один одного в особистих цілях, і обидва відчувають, коли ними маніпулюють. Хоча нерідко трапляється і так, що з якихось причин вони дозволяють один одному це робити.