Телець і Водолій сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Телець – Водолій в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Телець – Водолій

Наскільки сумісні між собою можуть виявитися Водолій і Телець, залежить більшою мірою від них самих, а не від чогось іншого. Їх може очікувати тотальне взаємне нерозуміння, але з рівним успіхом вони здатні вибудувати і гармонійні взаємини, хоча для цього їм доведеться постаратися більше, ніж представникам багатьох інших знаків Зодіаку. Вони дуже не схожі, але, в той же час, якоюсь невідомою силою притягуються один до одного, доповнюють, надихають і… постійно борються за лідерство, будучи схильними до цього від природи.

Телець і Водолій – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Тельців Телець чоловік – Водолій жінка Сумісність Водолія

Такі пари зустрічаються частіше, ніж це можна було б припустити, виходячи з характеристик цих знаків. Початок їх зв’язку, як правило, відрізняється романтичністю, оригінальністю, нерідко один з партнерів буває до неї невільним. Обидва настільки відрізняються один від одного, що дуже непросто знайти, що у них взагалі є спільного. Славиться консерватизмом, поміркованістю і стабільністю Телець абсолютно не розуміє авантюристку Водолія, яка при цьому часто буває пасивної в плані постановки певних життєвих завдань, вважаючи за краще плисти за течією. Вона обожнює спілкуватися поза домом, і чоловіка-Тельця, якого цілком влаштовує відпочинок тет-а-тет, це дратує.

Коль скоро ці люди вирішили створити сім’ю, то з боку чоловіка-Тельця було б розумним залишити партнерці певну частину волі для того, щоб вона реалізовувала себе в професії або у суспільному житті. Відчуваючи себе щасливою і успішною, його супутниця буде більш уважна до будинку і сім’ї, обдаровуючи і самого Тельця любов’ю і увагою. В парі чоловік-Телець – жінка-Водолій місія чоловіка – забезпечити матеріальний комфорт, Водолій же вносить у ці відносини оптимізм, динаміку, гнучкість.

Незважаючи на різні погляди на життя, обом знакам Зодіаку притаманна щирість і любов до задоволень, і саме в цій площині їм слід шукати спільну мову, йти на компроміси в питаннях, що мають розбіжності, оскільки тільки так вони зможуть прожити разом довго і щасливо. Час від часу у відносинах трапляються кризи – найчастіше, коли чоловік-Телець перегинає палицю в завзятості, а жінка-Водолій – в легковажності, але обидва мудрі, тому здатні розумно подолати конфлікт. Їм рекомендується бути як можна більш відкритими один для одного, переймати у партнера нові для себе якості, вчитися жити по іншій моделі – від цього виграють усі.

Сумісність Сумісність Водолія Водолій чоловік – Телець жінка Сумісність Тельців

Незважаючи на погану сумісність, союзи такого роду також з’являються досить часто. Один одного партнери цінують ті риси, яких немає у них самих. Водолій цінує працелюбність, хазяйновитість, практичність партнерки, її цілеспрямованість у сфері завоювання матеріальних благ. Жінки-Тельця деколи не вистачає комунікабельності і легкості, і вона буде черпати в цих відносинах енергію і натхнення завдяки світогляду і життєвої позиції, супутника-Водолія.

Незважаючи на взаємну симпатію, вибудувати стосунки їм буде важко. Невдоволення один одним може проявлятися у формі майже повного байдужості, то бурхливих звинувачень, нападів гніву, ревнощів. Таким партнерам належить не раз починати відносини з однієї і тієї ж точки відліку, будучи відкинутими до неї в результаті чергового конфлікту і наступного за ним примирення. І все ж таке життя може тривати довгі роки: партнери щоразу живуть надією, що через якийсь час їх відносини стануть більш теплими і спокійними.

Прогнозувати розвиток стосунків пари чоловік-Водолій – жінка-Телець складно, тому що вони не вкладаються в логічне русло обивательського світогляду. Кожен з них по-своєму непередбачуваний. Жінки-Тельця будуть доставляти немало неприємних хвилин постійні новаторства чоловіка-Водолія, його бажання все навколо себе змінити, покращити. Навіть близьким людям вона не дозволить трощити свій маленький світ, який з такою любов’ю створювала. У свою чергу, Водолія неприємно здивує приземленість подруги-Тільця; її хазяйновитість, яка так сподобалася йому спочатку, згодом здасться йому надмірною. Але їх тісне спілкування може бути взаємовигідною, якщо подивитися на неї з іншої точки зору. Інтерес до нового і оптимізм Водолія здатні допомогти партнерці відкрити для себе нові перспективи, а її чоловік отримає міцну життєву опору. Разом вони можуть просуватися до єдиної мети, хоча і кожен своїми способами. Гороскоп сумісності звертає увагу на важливий момент: цим відносинам судилося тривати стільки, скільки буде зберігатися взаємний інтерес. Це не той союз, який не може продовжувати існувати за інерцією. Поховавши любов, партнери розійдуться кожен в свою сторону.

Водолій і Телець – сумісність в сексі

Темперамент Водолія не назвеш пекучим, але він більш розкріпачена і більше спрямований до різноманітності і всьому новому, що може стурбувати Тельця, орієнтованого, головним чином, на стандарти навіть і в цій делікатній сфері. Крім того, у противагу цій складності може виникнути й інша, протилежна. Телець любить витягувати з усього задоволення, тому, спробувавши свіжі відчуття, він може увійти у смак і в результаті відправитися на пошуки нових відчуттів “на сторону”. І якщо дрібна інтрижка буде прощено, то більш серйозні наміри призведуть до руйнування цієї цікавої зв’язку. Для тривалих відносин це не найкраща сполучуваність.

Гороскоп сумісності Водоліїв і Тельців в роботі та бізнесі

Представникам обох знаків Зодіаку властиво впертість, і кінцеві результати їх роботи значною мірою обумовлені цим якістю. Якщо Телець з Водолієм націлені на щось спільне, їх сили багаторазово збільшуються, а якщо кожен, як у байці, буде тягнути віз у свій бік, нічого доброго не вийде. Телець може не піти на контакт, відмовившись від співробітництва і діючи поодинці звичними методами. Водолій ж буде метушитися, намагатися впровадити якісь нововведення, при цьому погано розуміючи поточну ситуацію. В той же час вони здатні чимало посприяти один одному, якщо ставити цілі і шукати оптимальні засоби їх досягнення буде Водолій, а Телець займеться реалізацією ідеї.

Пара Водолій – Телець: сумісність у дружбі

Такі люди цінують надійність товариських відносин, вірні, не мінливі в симпатіях, але дружба між ними може не скластися з-за невеликої кількості точок перетину інтересів. Зате, якщо такі знайшлися, зв’язок здатна тривати довгі роки, якщо не все життя. Друзі з задоволенням обговорюють сімейне життя один одного, захоплення і робочі питання. Нерідко сварки між ними трапляються з-за того, що Водолій проявляє недостатньо шанобливе ставлення до матеріальним інтересам одного-Тельця.