Талісмани для знаків Зодіаку. Гороскопи.

Талісмани за знаками зодіаку

Ще в давнину люди обзаводилися талісманами, оберегами, амулетами, вірячи в їх магічну силу. Незважаючи на те, що сьогодні людство відчуває себе набагато впевненіше перед силами природи і розпрощалося з безліччю забобонів і забобонів, інтерес до талісманам не зник повністю. Це не дивно, адже багатьом хочеться мати доброго помічника, який закликає в життя удачу і позитив, допомагає розвинути природний потенціал, кращі людські якості – і тим самим сприятливо впливає на долю в цілому.

У ролі талісманів можуть виступати не тільки найрізноманітніші предмети, але і представники рослинного і тваринного царств, і навіть люди! Іноді талісманом стає річ, яка чимось особливо дорога володарю, привернула до нього удачу, допомогла впоратися з важкою ситуацією – і в такому разі непросте питання вибору магічного союзника відпадає. А якщо ви з тих, кому поки тільки належить його зробити, то можете відштовхуватися від своєї приналежності до того чи іншого знаку Зодіаку. Незважаючи на те, що в цьому випадку діапазон можливих варіантів звужується, все одно буде з чого вибрати – ви переконаєтеся в цьому самі, заглянувши на сторінку талісманів для свого знака Зодіаку. Справа тільки за вашими особистими перевагами, схильністю до містики і фінансовими можливостями!

Наприклад, головні талісмани Овна – це золоте руно, що допомагає цьому знаку Зодіаку, не розпорошуючись, зосереджувати фізичні і моральні зусилля на гідних цілях, а також молот Тора, що символізує силу, творчу міць.

Талісманами Тільця вважаються власне золотий телець, забезпечує матеріальне благополуччя, і слон – тварина, зображення або фігурка якого допоможе представникам цього знаку Зодіаку зайняти стійкі позиції в суспільстві.

Талісмани Близнюків – маска і ключ – відображають такі властивості характеру, як любов до різноманітності, вміння легко вжитися в будь-яку роль, а також потяг до розкриття секретів і процесу пізнання в цілому.

Талісманами Раку є серце і рак. Перший дозволить представникам цього знаку продемонструвати оточенню свої найкращі риси, перетворити спілкування в більш приємне і плідна. Зображення відповідного знака земноводного робить Раку сильніше духом, стимулює його особистісне зростання.

Талісмани Лева – це зірка, лев, орел. Зірка допоможе йому керувати своїм майбутнім, розвинути інтуїцію, лев і орел – це символи влади, сили, дуже співзвучні натурі народжених під цим сузір’ям Зодіаку.

Талісманами Діви вважаються коник, допомагає берегти фізичні і моральні сили на шляху до важливим цілям, а також астра, створює умови для пробудження чуттєвості, розкріпачення, більш вільного і легкого спілкування з оточуючими.

Талісмани Ваг – це серце і книга. Будучи символом багатогранним, зображення серця людям цього знака допомагає в непростих ситуаціях приймати оптимальні рішення. Книга ж сприяє вгамування спраги пізнання.

Талісманами Скорпіона є сам скорпіон і жук-скарабей – представники живого світу, допомагають представників цього зодіакального знака підніматися до вершин влади і матеріального благополуччя.

Талісманами Стрільця вважаються підкова, загальновизнаний символ удачі, і саламандра – земноводна і «за сумісництвом» міфологічний персонаж, що робить Стрільців ще більш везучими, невразливими, сильними духом.

Талісмани Козерога – чорний кіт, що додає в життя людей цього знаку, як не дивно, везіння, і черепаха, яка сприяє досягненню цілей і облаштування щасливого особистого життя.

Талісманами Водолія можуть служити ікона, ангел, замок. Ікона і ангел підтримують зв’язок представників цього сузір’я з вищими силами, захищають їх, у тому числі від власних необачних вчинків. Замок допомагає Водоліям в їх улюбленій справі – розкриття всіляких таємниць.

Талісмани Риб, як і вони самі мають безпосереднє відношення до водної стихії – це риби і морські раковини, які роблять життя своїх володарів більш спокійною, радісною і забезпеченою.