Талісман для Водолія.

Талісмани Водолія

Водолій

Люди цього знака Зодіаку мають репутацію пов’язані невидимими нитками з майбутнім, з вищими енергіями, тому хороший талісман для Водолія – будь-яка ікона, а також зображення або фігурка ангела. Вона буде захищати, служити уособленням совісті, захищати від поганих вчинків. У талісмана можна просити про допомогу, розмовляючи з ним. Ангел добре справляється з роллю вісника, допомагає отримувати важливі послання. Якщо володар талісмана знаходиться в очікуванні новини, що має для нього велике значення, то перед сном треба покласти предмет під подушку або поставити поруч на столик, поговорити з ангелом, попросити його сприяння в отриманні гарної звістки. Після цього слід запалити свічку і протягом п’яти хвилин розглядати полум’я. Після цього вважають, скільки воскових крапель виявилося на підсвічнику: воно дорівнює кількості днів до отримання новини.

Хороший талісман Водолія – замок, наприклад, від звичайних дверей, адже вони обожнюють все незвідане, приховане від очей. З роллю талісмана також добре впораються будь загадкові, навіть дивні предмети: для Водоліїв вони володіють особливою магнетичною силою.

Якщо відштовхуватися при виборі від приналежності до стихії Повітря, то можна вибирати все пов’язане з ним: фігурки літаків, космічних кораблів, зображення птахів, пташиних крил – все це буде приносити спрямованим вгору Водоліям удачу. Можна вибирати їм в якості талісманів предмети і зображення, які пов’язані з водою. Наприклад, чудово буде допомагати крихітний глечик-підвіска, який можна навіть наповнити, наприклад, ароматичним маслом, який налаштовує на позитивну хвилю. Дві хвилі, що зображують мертву і живу воду, також володіють магічною силою для Водоліїв.

Талісман Водоліїв може являти собою і будь-яку прикрасу, на якому зображена літера “ж” – перша буква імені слов’янської богині Живі, що символізує саме життя. У самих різних культурах можна знайти зображення, що нагадують російську букву “Ж”.

Вибираючи талісман, Водолій повинен враховувати, що найкраще йому підходять предмети з зигзагоподібної формою або мають гострі кути. Металом цього знака Зодіаку вважається олово, тому роль магічних союзників можуть грати невеликі олов’яні предмети, наприклад, ложечки.

Добре, коли талісман складається з елементів, кількість яких вважається сприятливим для Водолія, тобто 2, 4, 8, 9, 11, 13.