Талісман для Тельця.

Талісмани Тельців

Телець

Телець – знак Зодіаку, втілює матеріальний добробут, багатство. Народженим під цим сузір’ям людям добре мати в якості талісмана статуетку або інший предмет з зображенням бика, (можна крилатого, виконаного із золота або з іншого позолоченого матеріалу – він буде уособлювати знаменитого золотого Тільця), а також сови, згорнутого дракона або крилатої корови.

Більшість представників знаку Телець стурбовані не тільки достатньою кількістю матеріальних засобів, але і соціальним статусом, своїм становищем у суспільстві, тому ще один прекрасний талісман для Тельця – фігурка чи зображення слона. У стародавньому світі вважалося, що слон-талісман робить свого власника більш мудрим, допомагає йому купувати в очах оточуючих стійкий авторитет, розвиває здатність грамотно здійснювати свою діяльність, роботу. Бачили давні в цьому тваринному і захист від підступності супротивників. Маючи такого магічного помічника, Телець буде не так болісно приймати важливі життєві рішення. Крім того, природне велич і спокій цієї тварини здатне позитивно вплинути на Тельця, якщо він розгнівається. Фігурка слона може бути виконана з будь-якого матеріалу, крім одного – слонової кістки, оскільки, маючи саме такий талісман, Телець не дочекається в своєму житті нічого хорошого.

Якщо Тельцю належить відповідальний захід, можна попросити у талісмана сприяння, але робити це слід не в будь-який час, а в момент молодика. Перебуваючи у цілковитій тиші і самоті, слід розповісти слону своє найпотаємніше бажання і залишити його у тому ж місці, де відбувалася “бесіда”, на ніч. Вранці талісман повинен бути поставлений на своє звичайне місце.

Вибирати талісман для Тельців можна з урахуванням впливу Венери, їх планети-покровительки, що допомагає людям тонко відчувати прекрасне. З цієї точки зору в цій ролі може виступати практично будь-який предмет, який приваблює особливою красою, витонченістю. Це може бути будь-яке творіння майстерних рук, наприклад, витончена статуетка, мініатюрна картина, різьблена шкатулка і прикраси з каменями (необов’язково відповідними знаком Зодіаку, але якщо взяти відповідний, це тільки підсилить дію). Чудовим магічним помічником стануть предмети, зроблені з міді і мельхіору, наприклад, прикраси, столові прилади, монетки.

Якщо талісман Тільця містить повторювані елементи, то їх має бути 2, 4 або ж стільки, щоб їх число ділилося на 6. Небажано присутність в ньому червоного кольору.