Талісман для Овна.

Талісмани Овна

Овен

Вибираючи талісман Овна, можна відштовхуватися від його стихії – Вогню. Одним з кращих “чарівних” помічників для людей цього знаку Зодіаку, в душі яких вирує вогненна енергія вважається золоте руно – зображення золотої шкури барана, за якою полювали давньогрецькі аргонавти. Овнам чудово підходить в якості магічного елемента золото, що символізує досконалість, пізнання. Талісман для Овна, виконаний з цього металу, допомагає йому в концентрації душевних і фізичних сил, що для цих людей, часто витрачають енергію неконструктивно, дуже корисно. Крім того, цей предмет робить підопічних більш обов’язковими і відповідальними, допомагаючи їм виконувати дані обіцянки. Також талісман Баранів може представляти собою шматочок золота в його природному вигляді (самородок, маленький зливок) або ж ювелірна прикраса або монету.

Можна підбирати талісмани, відштовхуючись від планети покровителя Овна – Марса, що уособлював війну, бої. Цю роль можуть виконувати будь-які мають відношення до військових дій предмети, наприклад, щось із зброї, зброї, нагород (необов’язково справжніх). До цієї ж групи можна віднести і будь-які металеві, з блискучою поверхнею інструменти – наприклад, що-небудь з хірургічних або манікюрного приладдя.

Якщо є бажання отримати містичний талісман, Овен може звернути свою увагу на молот Тора, який уособлює силу, енергію творення, і допомагає боротися з тим, що несе в собі загрозу для звичайного порядку речей. Відповідністю символу молота є руна Thurisaz, яку можна нанести на будь-який відповідний предмет. Можна звернути свій погляд на символіку давніх єгиптян; з їхнього арсеналу Овни можуть взяти собі на озброєння фігурку Осириуса.

Найпростішим талісманом для Овна може стати будь-якої квадратний предмет, який можна носити з собою, наприклад, брелок. Але при цьому бажано виконати наступні умови для додання йому магічної сили: квадрат повинен бути червоного, жовтого або зеленого кольору, а якщо квітів або елементів талісмана кілька, то їх сумарна кількість по можливості повинно відповідати 4, 7, 9 або 11, у відповідності зі щасливими числами людей цього знака.

Щоб попросити допомоги у талісмана, його власникові потрібно лягти на спину, покласти предмет між брів, після чого зосередитися на хвилюючої його проблеми. Лежати треба до тих пір, поки не прийде відчуття абсолютного спокою і розслаблення. Потім протягом декількох годин, максимум – днів, якимось чином надійде інформація, що є ключем до вирішення даного питання.