Талісман для Лева.

Талісмани Львів

Лев

Леви – сильні люди, і талісмани покликані зміцнювати їх енергетичний потенціал, підтримувати на висоті їх соціальний статус. Талісман для Лева – це річ, яка представляє певну цінність, наприклад, якась реліквія, раритет. В першу чергу, такий талісман повинен відтіняти “царственість” свого власника, ним можуть стати старовинні або сучасні золоті монети, ордени та орденські стрічки, знаки відмінності, прикрашені набалдашником поважні тростини, персні з дорогоцінними каменями і т.п. Якщо свій талісман Лев вибирає з прикрас, то воно повинно бути досить великим за розмірами, виконаним з благородного матеріалу і мають витончену форму з підкресленою чіткістю ліній. Зовсім необов’язково вибирати щось модне, швидше навпаки. Відмінним талісманом може стати круглий плоский медальйон із золота. На нього при бажанні можна нанести гравіювання, символ, що втілює сонце або пов’язаний з ним. Втім, сонячна символіка може бути нанесена і на будь-який інший предмет. Нагрудна прикраса слід вішати на ланцюжок такої довжини, щоб вона доходила до середини грудей, місця серцевої чакри – головного енергетичного центру Львова.

Хороший талісман Лева – фігурка або зображення власне лева або орла, оскільки вони уособлюють собою владу, гордість і міць. Підійдуть йому зображення лебедя, сонечка, факела або жезла. Чудово впорається з роллю талісмана зірка. Щаслива зірка направляє життя Лева до успіху, щастя; символ допоможе посилити інтуїцію, позитивно вплинути на майбутнє.

Талісман Львів може допомогти їм дізнатися відповідь на хвилююче питання. Для цього слід написати на трьох шматочках паперу слова “так”, “ні” і “можливо”. Потім їх перевертають, змішують і кладуть на стіл написами вниз, після чого, закривши очі, кидають на стіл талісман і дивляться, до листка з яким відповіддю він виявився найближче.

Леви – діти Вогню, тому в якості талісмана їм добре використовувати предмети жовтого, помаранчевого, червоного кольорів і інших вогняних відтінків, а також блискучі, “грають” на сонці об’єкти. Добре, якщо магічний предмет складається з елементів, число яких є для Львів щасливим – 1, 5, 9 або 11.