Сумісність імені Любов, значення, походження

Значення імені Любов

Ім’я Любов означає «любовна прихильність», «любов».

Походження імені Любов

Любов – російське жіноче ім’я, що має старослов’янські корені. Походження імені Кохання пов’язане з ім’ям однієї з трьох сестер великомучениць – Віри, Надії, Любові.

Характеристика ім’я Любов

Маленька Люба зазвичай зростає в обстановці обожнювання, доброзичливості. Часто дівчинка демонструє оточуючим свою доброту, в деяких випадках, однак, показну. Вона підкорює близьких і знайомих чарівністю, дитячою безпосередністю, рано з’являються кокетством. Навчається Люба зазвичай посередньо, не проявляє інтересу до якого-небудь конкретного предмета. Погана відмітка в щоденнику не здатна зіпсувати дівчинці настрої, так як Люба внутрішньо впевнена, що для її майбутнього це не має великого значення.

Завдяки поступливості і поступливості, дівчина завжди оточена друзями. Хоча навіть з найближчими з них вона демонструє відстороненість. Люба намагається не вступати у відкриті конфлікти, не провокувати сварки.

Нерідко володарка цього імені буває надзвичайно егоїстичною особою. Вона впевнена, що інші повинні рахуватися з її інтересами і потребами. Особливо посилюється таке ставлення до оточуючих з віком.

Згідно характеристиці імені Любов, дівчина з таким ім’ям буває досить складною натурою. Причому, не тільки для оточуючих, але і для самої себе. Вона часто намагається розібратися у своїх почуттях, відчуттях, зрозуміти мотиви деяких власних вчинків.

Любов належить до тих людей, які здатні керувати іншими. Однак вона робить це не відкрито, а непомітно, вміло використовуючи слабкості і особливості характеру інших людей. При цьому їй часто бракує тактовності і доброти.

Багатогранність натури Любові дає їй можливість проявити себе в різних професіях. Вона може успішно працювати в медицині, педагогіці, будувати кар’єру політика, артиста. Часто Любов стає досвідченим мистецтвознавцем, журналістом.

В характеристиці імені Любов вказується, що дівчина з цим ім’ям завжди користується успіхом у представників протилежної статі. Вона досить грайлива, чарівна, але, в той же час, любов здатна змусити її не помічати інших чоловіків. Люба зазвичай дуже ревнива, але вміло приховує це почуття. Їй вдається бути гарною господинею і при цьому чудово виглядати. Часто перший шлюб Люби буває невдалим, але жінка не залишається одна надовго.

Сумісність імені Любов

Ім’я Любов вдало поєднується з по батькові Веніамінівна, Анатоліївна, Дмитрівна, Владленівна, Ростиславівна, Миколаївна, Ярославівна.

Хороша сумісність імені Любов з такими чоловічими іменами: Віктор, Олексій, Олександр, Гліб, Геннадій, Юрій, Костянтин.

Іменини

Православні іменини у Любові 30 вересня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Любов: Любов Орлова, Любов Соколова, Любов Єгорова, Любов Попова, Любов Гуревич, Воронкова Любов.