Важливо

Стильні жіночі стрижки

Найважливішу роль у формуванні жіночого образу завжди грали зачіски, що підкреслюють і жіночу красу, і її вбрання. Не став винятком і наш бунтівний XXI століття, дарує модницям максимально можливу свободу вибору у створенні і прояві свого стилю, іміджу та образу, тому особливих строгих правил до стрижок фахівці не висувають. Більш того, всі провідні світові стилісти і перукарі, даючи коментарі щодо трендів сезону, заявляють, що ставку треба робити на сучасні стильні стрижки.

Стильні жіночі стрижки: градуювання

Однією з найбільш цікавих варіацій на тему стильних стрижок є Бачив Сэссун, який взяв «драбинку» за базис, технічно удосконалив її і перетворила в максимально успішну і стильну стрижку.

Одним з переваг градуйованому стильних стрижок перед іншими зачісками, є те, що вони можуть бути застосовані при роботі навіть з самими «невдалими» волоссям. Справа в тому, що вони надають тонким волоссю необхідний обсяг, приховує різні недоліки жіночого обличчя, а також дефекти, допущені при виконанні попередньої стрижки. А ось відзнакою градуйованих стрижок є формування оригінального трикутного і вкрай практичного контуру, що дає можливість укласти стрижку будинку за лічені хвилини.

Стильні жіночі стрижки: асиметрія

Такі стильні стрижки ґрунтуються на принципі несумісності – разнодлинные пасма в певній послідовності або хаотично змінюють один одного. Це означає, що вводячи асиметричні градуйовані стильні стрижки в тренд сезону, провідні метри перукарської майстерності дають жінкам своєрідний карт-бланш, дозволяючи їм проявити в повній мірі свою креативність і творчий початок.

Коли майстер створює стильні стрижки на основі градуювання пасом, він має право самостійно вирішувати, як направляти ножиці або свій гребінець – це цілком припустимо, оскільки формат стрижки дозволяє використовувати максимально оригінальні і ефектні поєднання форм і кольорів, привертати до себе увагу епатажем і своєю нестандартністю. З допомогою градуйованих пасм можна створювати як прямі, гладкі зачіски, так і романтичні різнорозмірних локони і гламурні хвилясті пасма.

Ще один цікавий аспект стрижки – можливість урізноманітнити її косою, короткою, хвилястою, довгою – загалом, кожен стиліст може сам вибирати той варіант, який ідеально підійде його клієнтці.

Але, потрібно запам’ятати головне – стильна асиметрична стрижка повинна бути унікальною, адже саме за допомогою унікальної форми можна підкреслити індивідуальність жінки, а невеликі недоліки перетворити в ексклюзивний образ.

Перейти у розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *