Стиль Водоліїв. Яка одяг і взуття подобається Водоліям, їх улюблені кольори, прикраси. Макіяж, зачіска і манікюр Водолія.

Астростиль Водолія

Водолій

Навіть поверхневий погляд може швидко вихопити Водолія з натовпу. Ці люди ні на кого не схожі, вони неординарні, в їх одязі дивним чином поєднуються елегантність і сміливість, яку не дозволили б собі багато інші жінки. Навіть якщо в цілому вигляд жінки-Водолія наближений до стандарту, то в ньому знайдеться хоча б один елемент, що виділяє її з натовпу.

Переваги Водолія в одязі та взутті

Своє завдання Водолії бачать в підкресленні індивідуальних особливостей. Сміливі експерименти в манері одягатися їх анітрохи не лякають, і іноді знайомі і незнайомі люди диву даються, наскільки ті оригінально одягнені. При цьому наряд, як правило, не виглядає зухвалим і вульгарним. Річ, гідну представника цього знака Зодіаку, не так-то просто знайти, необхідно витратити чимало часу на шопінг або ж замовляти ексклюзивні моделі у кравців.

Водолії не прив’язані до певного стилю одягу або бренду. Не ставлять вони і в главу кута і високу якість речей, комфортність носіння. Багато речі купуються просто інтуїтивно, спонтанно, і навіть їх новоспечені власники не можуть пояснити, що саме сподобалося в обновці. Швидше за все, Водолій побачив у ній щось особливе, що дозволяє йому бути не схожим на інших. Однаково вони чудово почуваються і в молодіжних “відв’язних” речах, і в класичних ділових костюмах. Помічено пристрасть багатьох Водоліїв до елементів етнічного стилю. Вони люблять все переливається, блискаюче, строкате, часто зупиняють вибір на незвичайних фактурах.

Улюблені кольори Водоліїв

Водолії недолюблюють тьмяні, занадто спокійні тони, однотонні забарвлення. У великому ходу у них відтінки насичені, яскраві, наприклад, лимонний, електрик, бірюзовий, салатовий, синій, фіолетовий.

Аксесуари та прикраси Водолія

Презирство до банальності простежується у виборі цих елементів іміджу. Часто Водолії зупиняються на біжутерії, а не на дорогих ювелірних прикрасах. Вони не прагнуть до демонстрації статусу і не дозволять собі одягти велику, але просту золотий ланцюжок, а швидше віддадуть перевагу щось недороге, але оригінальне за забарвленням, формою і т.п. В аксесуарах вони звертають увагу на “художність” виконання. Вловлюють і не переступають межу, за якою починається несмак, хоча нестандартність прикрас, помножена на екстравагантність одягу, могла б дати гнітючий результат. Водолії готові влаштувати справжнє полювання за цікавими прикрасами, не шкодуючи ніг і часу.

Макіяж Водолія

Водолії по-різному користуються косметикою. Деякі з них ігнорують її взагалі, багато жінок зупиняють вибір на прохолодних світлих тонах косметичних засобів, але чимала кількість представниць знака роблять собі дуже яскравий макіяж, навіть коли мова не йде про урочистих заходах. У будь-якому випадку Водолії хочуть з допомогою макіяжу розповісти про себе, про внутрішньому світі, підкреслити достоїнства, що дісталися по милості природи.

Зачіска Водоліїв

Щось незвичайне напевно знайдеться і тут. Можливо, це буде оригінальна форма або фактура стрижки. Не можна сказати, що Водолії воліють щось принципово відмінне від жінок інших знаків, але вони прагнуть і вміють внести в типову стрижку або зачіску несподіваний елемент, обіграти їх по-новому. Помічено пристрасть Водоліїв до експериментів в області фарбування волосся. Їх шевелюра може бути пофарбована в самі екзотичні тони, наприклад, синій або червоний. Особливо до такого новаторства вони схильні в молодому віці, коли присутнє в їх гороскопах бажання за будь-яку ціну виділитися з сірої маси особливо велике.

Манікюр Водоліїв

Малоймовірно, що Водолій-жінка вдасться до скромному прикрасі своїх нігтів. Вона може вибирати лак найнесподіваніших кольорів або наносити кілька кольорів, поєднуючи їх так само нестандартно. Водолії люблять малюнки, але найчастіше шаблонні зразки з каталогів візерунків їх не влаштовують. Іноді манікюр Водолія стає тим самим ланкою, яка додає родзинку їх в цілому нейтрального вигляду.