Стиль Тільця. Яка одяг і взуття подобається Тельцям, їх улюблені кольори, прикраси. Макіяж, зачіска і манікюр Тельців.

Астростиль Тільця

Телець

Дуже багато представників знаку Тельця красиві, і в цьому є заслуга впливає на їх гороскоп протегує планети Венери. Тельці неймовірно чуттєві, володіють особливим шармом і вишуканим смаком. Запити їх досить високі, вони надзвичайно вимогливо підходять до вибору кожної речі і, розуміючи, що не можуть отримати бажаного за малі гроші, віддають перевагу дорогим речам. Подібним чином вони відносяться і до інших складових свого вигляду. Добротні недешеві речі дійсно дуже йдуть їм, роблячи їх ще більш шляхетними.

Переваги Тельців в одязі та взутті

Тельці пильно стежать за модою, хоча і не завжди вирішуються в силу природного консерватизму втілити модні тренди у власне життя. Але навіть при такому настороженому ставленні до всього нового вони не надінуть речі, які були актуальними кілька років тому. Тельці схильні до повноти, тому модельєри здебільшого оминають їх увагою, але жінки-Тельці вміють виглядати гідно і дуже жіночно при всіх своїх недоліках. Вони воліють шикарну класику, і в умінні її підбирати і носити з ними в Зодіаку можуть змагатися лише деякі.

У гардеробі жінки-Тельця можна побачити різні речі, але штани, сорочки та куртки в ньому досить рідкісні гості: ці дами не люблять запозичувати речі з чоловічого арсеналу, вважаючи за краще підкреслювати жіночність і спокусливість. Вони з задоволенням одягають кофточки з глибоким декольте, короткі сукні та спідниці. Тельці небайдужі до всіляких аплікацій, вишивки та інших видів обробки, яка практично завжди актуальна і ніколи не виходить за рамки гарного смаку.

У той же час для Тельців важлива не тільки краса одягу, але і її практичність, зручність в шкарпетці. Повною мірою це відноситься і до взуття. У повсякденному житті вони можуть обходитися туфельками, чоботами без підборів або на низькому каблуці. Жінки цього знаку Зодіаку віддають перевагу натуральним тканинам, матеріалів, приємним на дотик: шовку, бархату, шерсті, набивному бавовни.

Улюблені кольори Тельців

Помічено, що Тельці особливо небайдужі до квітів, які так чи інакше близькі до природи – зеленому, блакитному, кольору морської хвилі, синього, бежевого, коричневого. Їх особливу перевагу – м’які пастельні відтінки.

Аксесуари та прикраси Тельців

Тельці надають аксесуарів і всіляких прикрас дуже велике значення, доповнюючи ними свій вигляд і роблячи його завершеним. Активно використовують золото, срібло, дорогоцінні камені, охоче носять прикраси з натуральними каменями, які вміло поєднують з одягом.

Макіяж Тельців

Жінки цього знака зазвичай виглядають доглянутими і багато в чому можуть подякувати за це дісталася їм від природи гладку шкіру зі здоровим рум’янцем. Вони не нехтують косметикою, але на їх обличчі ніколи не побачиш буйства, різнобарв’я фарб. Жінки цього зодіакального сузір’я оперують кількома кольорами, але завдяки відмінному смаку завжди досягають дуже хорошого ефекту, перетворюючись в справжніх красунь.

Зачіска Тельців

Тельці ніколи не здадуться на людях з безладом на голові. Вони вважають волосся одним з головних елементів зовнішності і надають догляду за ними велике значення, не шкодуючи часу і грошей на всілякі бальзами, маски і т.п. Зазвичай вони не носять короткі стрижки, їх улюблена довжина – середні і довгі волосся, які вони часто носять розпущеним (але при цьому у них буде, що називається, лежати волосок до волоска). Вони активно користуються гелями, мусами, пінками, що дозволяють створити на голові щось високохудожнє. Жінки цього знаку часто носять чубчика.

Манікюр Тільця

Тельці не часто відрощують чи нарощують нігті, особливо якщо їх робота передбачає якісь маніпуляції руками, що далеко не рідкість. Однак у будь-якому випадку їх руки будуть доглянутими і охайними. В манікюрі вони роблять ставку саме на акуратність, а не на яскраві кольори, розпис або блискітки. Колір лаку Тельці-жінки воліють підбирати відповідно з кольором помади.