Стиль Лева. Яка одяг і взуття подобається Левам, їх улюблені кольори, прикраси. Макіяж, зачіска і манікюр Лева.

Астростиль Лева

Лев

Власна зовнішність має для Львів велике значення, часом навіть занадто. Блискучий зовнішній вигляд для них – один із засобів залучення до себе захопленого уваги, оскільки цей знак Зодіаку не мислить себе без захоплених поглядів. Якщо Левом недостатньо, на його думку, захоплюються, він занурюється в глибоку печаль і навіть може захворіти. Леви – завсідники салонів краси, перукарень, люблять процедури, подовжують молодість. Представники цього знака обох статей свято вірять у те, що мають особливе життєве призначення, що вони не такі, як всі, тому всіма силами намагаються відповідати.

Переваги Львів в одязі та взутті

Важливим інструментом створення іміджу для Львова є одяг – модна, дорога і бажано ексклюзивна. Вони не будуть шкодувати грошей на вбрання, будуть шукати те, що зможе підкреслити індивідуальність та статус. Віддають перевагу виробникам з гучними іменами, не упускаючи випадку похвалитись цим перед знайомими. Для них важливо, щоб річ була якісною у всьому – і тканина і пошиття, і ім’я. Навіть непомітний одяг Львів при найближчому розгляді опиниться добротно зшитою річчю з недешевої тканини.

Жінки-Леви можуть піти на сміливі експерименти в області моди, але набагато більше їм підходить класичний стиль, строгість, витриманість форм. Цим величавим жінкам дивно йдуть вечірні модельні сукні, так і брючні ділові костюми, безсумнівно, виглядають на них гідно. Вбрання жінок цього знака Зодіаку відрізняються складністю фарб, розмаїттям візерунків. Вони часто шиють або купують одяг з оксамиту, атласу, парчі, велюру, шовку, не забувають, зрозуміло, і про хутрі.

Не відстають від них і Леви-чоловіки, навіть їх повсякденні вбрання найчастіше бувають зшиті з дорогих тканин.

Звертають увагу Леви обох статей і на зручність, оскільки свободу цих людей не повинно обмежувати ніщо! В їх гардеробі нерідко можна зустріти в’язані речі, але обов’язково з добротної пряжі. Левам притаманне вміння талановито підкреслювати достоїнства і прикривати від сторонніх поглядів недоліки за рахунок одягу. Левиця з красивими ніжками буде до глибокої старості хизуватися в коротких спідницях або в кофтинках з глибоким вирізом, якщо природа наділила її розкішними грудьми.

Улюблені кольори Львів

“Левові” кольори – це жовтий, теракотовий, помаранчевий, коричневий, бузковий, пісочний, бежевий і, звичайно ж, золотистий. Як правило, їм до лиця поєднання жовтого і білого кольорів – і гороскоп радить його не ігнорувати.

Аксесуари та прикраси Лева

Леви обох статей, а прекрасного – в особливості, мають схильність до різноманітних прикрас, причому вони не задовольняються скромними непомітними штучками. Їм подобаються масивні прикраси з дорогоцінних металів. Як правило, жінки-Леви дуже люблять ланцюжки, кольє. Чи варто говорити, що цим дітям Сонця підходять прикраси і аксесуари з золота! Нерідко вони за вартістю в кілька разів перевершують ціну одягу. Може піти Левиці та біжутерія з золотим покриттям або стразами. І така дрібниця може здатися вульгарною на кого завгодно, тільки не на жінці-Леві.

Макіяж Львів

Представниці знаку Лева користуються лише дорогою косметикою і можуть з її допомогою робити умілий макіяж. Часто в них буває засмагла, оксамитова на вигляд шкіра, яка не вимагає рум’ян. Найбільше Левам підходять теплі, спокійні відтінки. Засоби декоративної косметики можуть мати невеликий золотавий відблиск. Цих жінок прикрасить підводка коричневого, а не чорного кольору. Як правило, Леви люблять робити акцент на очі, підкреслюючи їх характерний мигдалеподібний розріз. Буває, що, намагаючись стати яскравими і помітними, такі жінки-Леви фарбуються трохи вульгарно.

Зачіска Львів

Природа наділяє Львів неслухняними, густими, дійсно чимось нагадують левову гриву волоссям, часто каштаново-золотистими, рідше – рудими з міддю. На голові у представників цього знаку часто можна зустріти творчий безлад. Однак, що стосується жінок, він може стати плодом старань дорогого перукаря, а також результатом використання всіляких пінок, мусів тощо Свою гриву Левиці періодично прикрашають чимось блискучим, наприклад, обручем зі стразами.

Манікюр Львів

Рідко зустрінеш жінку-Лева з нафарбованими і тим більше – не з доглянутими нігтями. Вони люблять прикрашати їх східними візерунками, зображеннями квітів, активно користуються блискітками. Іноді подібні прикраси стають явною надмірністю і перевантажують загальний вигляд. Тому жінкам-Левам необхідно постійно стежити, щоб манікюр гармоніював з іншими складовими їх вигляду.