Стихія Землі, знаки Зодіаку Козеріг, Тілець, Діва. Яка стихія у Козерога, Тельця і Діви.

Стихія Земля, зодіакальні знаки: Телець, Козеріг, Діва

Символ стихії Землі

Ця стихія виступає уособленням фізичної сили, стабільності, матеріального добробуту, що є символом родючості в найширшому розумінні цього слова.

Стихія Земля – знаки Зодіаку Діва, Телець, Козеріг

Знаки земної стихії – Козеріг, Телець і Діва. Якщо людина народилася під знаком Зодіаку Козеріг, стихія проявить себе у ньому найбільш яскраво. Ці люди – закрита книга, яку дано прочитати не кожному. Вони люблять і вміють керувати іншими, але роблять це неявно – це так звані “сірі кардинали”. Стихія Тільця робить його втіленням фізичної сили, непохитності, такі суворі люди, працьовиті, витривалі і надійні, як фортеця. Зустрівши перешкоду або проблему, йдуть їй назустріч в лоб. Це скеля, всередині якої спить вибухонебезпечний вулкан. Ще одні представники цієї стихії – Діви – працьовиті, терплячі люди, які вміють чекати і переконані в тому, що час – їх союзник, воно допоможе їм вирішити будь-яку проблему. Схильні не озвучувати власні амбіції, але “тихою сапою” здатні зрушити з місця гори.

Позитивні якості представників стихії Земля

Стихія Діви, Тельця, Козерога – Земля – робить їх практичними реалістами, не будують утопічних планів і не витають у хмарах. Нерідко в їхню адресу лунають закиди в тому, що вони надто прозаїчні і нудні, але якщо комусь потрібен тлумачний рада або потрібен практичний досвід, звертаються саме до них. Вони не готові прийняти на віру те, що можна побачити, почути або помацати, звикли керуватися виключно перевіреними фактами. Представники стихії Землі звикли називати речі своїми іменами і чекають того ж від інших. В своїх почуттях, симпатії і антипатії постійні, володіють рідкісною здатністю пробачати образи тим, кого вони люблять. Стихія знаків Зодіаку Козеріг, Телець, Діва наділяє їх послідовністю, наполегливістю, надійністю, вони дуже працьовиті, не розраховують на чужу допомогу, вважаючи за краще обходитися власними силами. Готові прийти на допомогу тим, хто слабший або потрапив у біду.
Представників стихії Землі прийнято ділити на дві категорії. В одну входять надзвичайно практичні, наполегливі, повільні люди з об’єктивних і настороженим ставленням до світу. У той же час, це талановиті, обдаровані люди з нестандартним мисленням; це ті, про кого кажуть, що у них “золоті руки”. Другу категорію становлять люди більш темпераментні, запальні, гарячі, вони можуть нехтувати умовностями, завжди не проти повеселитися, готові взяти участь в авантюрі – це справжні шукачі пригод. У них прекрасне чуття, вони менше обережні, ніж інші “земні” представники, але при цьому також готові нести за все відповідальність.
Негативні якості представників земної стихії

Представники стихії Землі – Козероги, Тельці і Діви – можуть бути надзвичайно впертою, твердолобыми; широта поглядів не входить у перелік їх достоїнств. Якась ідея може захопити їх до ступеня одержимості. Їм складно змінити усталену в свідомості точку зору навіть на те, що очевидно і що несе їм самим певну вигоду. До недоліків можна також віднести відсутність уяви, заперечення права інших на власну думку і відчуття, нехтування чужою точкою зору. Вони глибоко приховують свої почуття, що значно ускладнює їх відносини з оточуючими. Не сприяють гармонії і черствість, занудливость, а часом і жорстокість цих людей. Діти Землі не люблять зв’язувати себе якими-небудь зобов’язаннями щодо інших (але якщо підуть на це, то виявлять більшу відповідальність). Щире співчуття оточуючих у разі невдачі цих людей або іншої життєвої проблеми може викликати вкрай негативну реакцію. Представники цих знаків Зодіаку в різній мірі схильні до занепадницьким настроям, депресії, життєвому песимізму.

Сумісність з іншими стихіями

Найбільш придатними для знаків Землі в плані спілкування в різних сферах життя є представники стихії Води. Вируюча, змінюється Вода буде підживлювати Землю, щоб вона не перетворилася в посушливу пустелю, позбавлену життя. Вологий грунт – це символ родючості. Спілкування представників земних знаків Зодіаку з вогняними має бути дуже обережним, однак при дотриманні певних заходів безпеки воно може бути плідним. Сумісність стихій Землі і Повітря також неоднозначна із-за різниці в світосприйнятті і ступеня емоційності.

Відповідні умови для людей земної стихії

Козероги, Тельці і Діви найбільш комфортно почувають себе близько до своєї стихії – до землі. Це дає їм відчуття безпеки, яке для них надзвичайно важливо. Чим вище поверх проживання представника цієї стихії, тим гірше він себе почуває, відчуваючи підсвідоме занепокоєння, яке руйнівно діє на психіку людей цих зодіакальних знаків. Їм, які мають особливі відчуття від дотику до природи (як до рослин, так і до мінералами), необхідно мати можливість час від часу працювати на землі або просто перебувати на лоні природи. Ліси, парки, сади, луки – найкращі місця для їх відпочинку. Село або околиця міста переважніше для проживання, ніж центр мегаполісу. В оселі такої людини обов’язково повинні бути живі квіти, це в їх квартирах найчастіше можна зустріти зелень у скриньках на підвіконні.

Робоче місце повинно бути обладнане надійно і комфортно, обстановці належить бути стабільною, і самі вони не порушать цього спокою. Навколо цих людей має бути ідеальний порядок – ніяких розкиданих речей та інших прийме хаосу.

Стихія Вогню (Овен, Лев, Стрілець)

Стихія Води (Рак, Скорпіон, Риби)

Стихія Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

Стихія Землі (Телець, Діва, Козеріг)