Стрижки зірок і знаменитостей

Іноді особливо вдалі стрижки зірок і знаменитостей тут же стають суперхітами в салонах краси та перукарнях всього світу. Причому мода іноді буває просто тотальною, і одна вдало обіграна» на червоній доріжці зачіска копіюється сотнями тисяч жінок. Давайте розглянемо найпопулярніші варіанти модних зоряних зачісок останніх років.

Стрижки зірок і знаменитостей: Вікторія Бекхем

Вікторія Бекхем ніколи не боялася шукати щось нове. Так, її голівку прикрашали і довге волосся, випрямлені або укладене хвилями, і високий «кінський хвіст», і короткий завзятий «їжачок», і зачіска з рваними пасмами.

>>Всі стрижки Вікторії Бекхем, фото.>>

Стрижки Ріанни: модні експерименти

Хоча славу стильного експериментатора у місіс Бекхем давно перехопила Ріанна, з легкістю змінює романтичні довгі кучері на яскраво-червоне каре. Завдяки подібних експериментів співачка з пай-дівчинки стала живою іконою світу моди.

>>Всі стрижки Ріанни, фото.>>

Стрижки зірок і знаменитостей: Селена Гомес

Селена Гомес володіє розкішним темним волоссям, носять відтінок шарму і чарівності актриси і співачки. Звичайно, стилісти часто вносять у її зачіску «поправки», але в цілому густі, довгі волосся дівчини підкреслюють її юність і в той же час – спокусливість.

>>Всі стрижки Селени Гомес, фото.>>

Зірковий стиль Майлі Сайрус

Miley Cyrus – це ще один б’юті-експериментатор, від елегантних і жіночних зачісок легко переходить до бешкетною і навіть зухвалим. Наприклад, остання стрижка Майлі викликала бурхливий ажіотаж серед фанатів зірки. Якщо ви хочете повторити одну з зачісок міс Сайрус, це буде нескладно. Складніше визначитися і вибрати для себе одну з декількох сотень зачісок Майлі.

>>Всі стрижки Майлі Сайрус>>

Стрижки Дженіфер Еністон

Дженіфер Еністон славиться красивими, здоровими волоссям. Практично завжди розпущене і вільно лежать на плечах, досить рідко вони збираються в пучок або хвостик. Але краще всього актрисі підходять ніжні локони – неважливо, темніше або світліше при цьому будуть пасма і як зміниться їхня довжина. Головне – здоров’я і доглянутість волосся.

>>Всі стрижки Дженіфер Еністон, фото.>>

Стрижки зірок і знаменитостей: Марія Кожевнікова

Ще одна володарка розкішного волосся – Марія Кожевнікова. Вони дозволяють їй робити багато цікавих зачісок, наприклад, локони – пишні, хвилясті, гламурні. Ідеальна зачіска для телешоу, яке побачать сотні глядачів.

>>Всі стрижки Марії Кожевнікової, фото.>>

Ксенія Бородіна

Ксенія Бородіна вибрала боб-каре. І цей чудовий вибір хороший тим, що зачіска може стати базою для десятка найкрасивіших укладок. Наприклад – для створення романтичних локонів, ідеальних для виходу в світ. Ну, а для особливого шарму у вогні софітів урочистість зачіски підкреслить блискучий обідок або шпилька.

>>Всі стрижки Ксенії Бородіної, фото.>>

Ті, хто стежить за чином Лєри Кудрявцевої помітили, що зірка нещодавно виконала стрижку з укороченим потилицею і видовженими передніми пасмами. Форма зачіски підкреслює її лінію підборіддя, при цьому варто сказати, що така зачіска ідеально підходить прямокутної форми обличчя.

>>Стрижки Лери Кудрявцевої, фото.>>

Професійно підібрані образи Ані Лорак роблять її зовнішність чудовою. Стрижки Ані Лорак служать зразком для наслідування багатьох юних модниць.

>>Стрижки Ані Лорак, фото.>>

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.