Стрижки з градуйованими і рваними пасмами

Стрижка градуйованими або рваними пасмами є не тільки модним трендом не перший рік, але і прекрасним інструментом для візуальної коригування рис обличч і об’єму волосся. Це прекрасне рішення для тих, хто хоче придбати об’єм, і при цьому зберегти довжину.

Стрижка пасмами є досить універсальною. Її можуть дозволити собі красуні, як з рівними, так і з хвилястими пасмами. Вона виконується за принципом рваною стрижки або методом сильної филировки волосся. Залежно від цього можна добитися потрібного результату: надати локонам пружність або збільшити обсяг.

Популярні стрижки пасмами:

Стрижка з градуйованими пасмами

Виконати стрижку з градуйованими пасмами не так вже й складно на волоссі будь-якої довжини та структури. Головне в цьому питанні – дотримуватися певних правил і враховувати нюанси.

Стрижка на тонких волоссі повинна виконуватися з особливою обережністю. Якщо при цьому використовувати метод филировки, то дуже важливо не перестаратися, щоб не пошкодити кінці. Стрижку методом градирования можна вважати успішною, якщо переходи між волоссям різної довжини візуально не видно. Помітні переходи можуть негативно позначитися на укладанні волосся і значно ускладнити її.

Стрижку на тонких, довгих волоссі майстри не рекомендують виконувати. Ці рекомендації пов’язані з тим, що значно полегшивши кінці, можна добитися не дуже гарного візуального ефекту. Таким чином, можна буде тільки підкреслити невелику густоту волосся. Однак у деяких випадках допускається стрижка пасмами волосся на маківці, для додання їй обсягу. Довжина самих коротких волосся повинна бути не менше 5 см.

Стрижка з рваними пасмами

Власниці густих і кучерявих волосся є найзапеклішими прихильницями стрижки з рваними пасмами. Завдяки ній локони стають пружними. Виконувати таку стрижку стоїть на волосся нижче плечей, а градуювання не піднімати вище рівня шиї. В іншому випадку локони піднімуться занадто високо, що буде створювати величезні проблеми при укладанні.

Прекрасним доповненням до градуйованою стрижці пасмами може стати колорування. Колір волосся, відмінний від основного, лише підкреслить принади стрижі.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.