Важливо

Стрижки з чубчиком: модні варіанти

Чубчик може бути не тільки модним атрибутом, але і потужним інструментом, що допомагає приховати недоліки і підкреслити достоїнства.

Сучасні модниці можуть похвалитися самими різними видами чолок.

найпоширеніші форми чілок:

Довгі, прямі і густі чілки відносять до класичних.

Стрижки з довгою чубчиком

Стрижки, які воліють жінки з високою лінією лоба, дуже часто доповнюють довгої і густою чілкою. На думку стилістів, саме такі чубчика зроблять образ більш правильним і гармонійним. Також радять доповнити образ чубчиком жінкам з круглою формою обличчя і повною фігурою.

Серед сучасних жінок західних країн величезним успіхом користується довга, пряма чубчик. Її класичний варіант підходить багатьом носіям чубчика. Саме така чубчик буде відмінно виглядати з сучасної стрижкою «каскад».

Стрижки з короткою чілкою

Коротка чубчик є одним з ультрамодних і сучасних на сьогоднішній день. Вони дуже популярних у молодих представниць жіночої статі. Ті, чиє обличчя має круглу форму і низьку лінію чола, можуть сміливо носити коротку чубок, так як вона візуально подиміти лінію лоба. За допомогою такої чубчика можна зробити акцент на бровах.

Стрижки з рваною чубчиком

Рвана чолка є невід’ємною частиною креативного образу. Така чубчик також може бути довгої, короткої, косий, прямий і асиметричною. Вона підійде практично до будь-якого типу обличчя і прекрасно доповнить як коротке, так і довге стрижку волосся будь-якого кольору. Крім того, володарки рваною чубчика завжди будуть здаватися молодшим.

Стрижка з чубком на бік

Стрижки, які можна доповнити чубчиком на бік, можуть бути найрізноманітніші. Це можуть бути довгі і короткі стрижки на рівних і кучерявих волоссі. Така чубчик піде всім, крім власниць витягнутої форми обличчя. Однак перед тим як обстригти чубок потрібно врахувати, що вона не повинна бути короткою, інакше її буде неможливо укласти. Стрижки з чубчиком на бік зрадять жіночого образу витонченості і романтичності.

Стрижки з косою чубчиком

Частина жінок не завжди задоволені своїми зовнішніми рисами обличчя. У багатьох випадках ситуацію можна виправити за допомогою правильно підібраною зачіски і косий чубчик. Саме вона здатна згладити грубі і гострі риси обличчя, і підкреслити жіночність і індивідуальність. Стрижки, яким підійде коса чілка, можуть бути виконані на коротких, середніх і довгих волоссі. Крім того, коса чілка може бути як коротким, так і довгим.

Стрижки для волосся середньої довжини з чубчиком

каре і додасть образу строгості і лаконічності.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *