Важливо

Стрижки Вікторії Бекхем

Spice Girls – культовий колектив, участь в якому принесло звичайної Вікторії британці величезну популярність і заміжжя зі спортивної «зіркою» Девідом Бекхемом. Сьогодні Вікторія – приблизно-показова мама 4-х чарівних карапузів і перспективний дизайнер, одягає найстильніших голлівудських дів. Незважаючи на те, що її сценічна кар’єра закінчилася, вона є іконою стилю, і весь світ, затамувавши подих, чекає кожен її вихід, щоб розглянути черговий наряд або стрижки Вікторії Бекхем.

У свій час Вікторія не боялася експериментів, перепробувавши десятки варіантів стрижок. Один час вона носила довгу стрижку, покладену хвилями, періодично выпрямляла волосся, робила стильний високий «кінський хвіст». Стрижки Вікторії Бекхем постійно варіювалися і не раз розкішні довгі пасма змінювалися коротким «їжачком» або стрижкою з рваними пасмами, обрамляють її личко.

Вікторія довго не могла знайти «свій» колір, тому часто експериментувала з відтінками і основним тоном. І, незважаючи на те, що від природи Вікі – розкішна брюнетка, її шанувальники пам’ятають її і сліпучою блондинкою, і чуттєвої шатенкою. У деяких стрижках Вікторія розставляла акценти за допомогою колорування, що вирізняло її з натовпу «зоряних» дам.

Стильна стрижка «Posh bob» особисто від Вікторії Бекхем

Справжній фурор в натовпі фанатів і заздрісників справила стрижка боб, зроблена Вікторією на черговій вечірці. Особливістю стрижки було наявність в ній подовжених передніх пасом, і вона настільки йшла дівчині, що її навіть охрестили на честь прізвиська колишньої «перчинки» – «Posh bob»або скорочено «Pob». Стрижка виглядала однаково стильно і світлих, і на каштанових волосся зірки, підкреслюючи її великі карі очі, витончену шию і витончену фігурку. Гострий добірок пом’якшували м’які лінії довгих пасм, а додатковий обсяг створювався градуйованими пасмами.

Варіації на тему боба

Варіантів асиметрична чубчик… загалом, дівчата можуть підібрати стрижку, і чубчик саме такого плану, щоб підкреслити риси свого обличчя і згладити його недоліки.

до Речі, Вікторія, періодично вкладала свій культовий боб хвилями, і хто заважає повторити експеримент зірки? «Хвилі» створюються за допомогою фена і плойки (замість неї можна використовувати круглу щітку-брашинг або великі бігуді). Запам’ятайте головний секрет укладання – вона повинна виглядати трохи хаотично, але ця саме та продумана недбалість, яка перетворює будь-яку стрижку у вишукану і витончену зачіску.

Довгі стрижки Вікторії Бекхем

Укладка на довге волосся Вікторії Бекхем

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *