Важливо

Стрижки Ріанни: короткі і довгі моделі, ігри з кольором

Напевно, важко в наш час знайти людину, яка вперше чує ім’я Ріанни. Молода співачка з Барбадосу, зірка RnB і одна з найпопулярніших виконавиць всього світу, ця дівчина також як неповторна обличчястість, і, звичайно ж, дуже стильна штучка. Причому стиль співачки часто змінюється в досить несподівану сторону, до великої радості шанувальників.

Особливо Ріанна обожнює експериментувати із зачіскою. Скажімо, вчора у неї були романтичні довге волосся – така собі дівчинка-пай, а сьогодні локони нещадно підстрижені і пофарбовані в яскраво-червоний колір. Не дивно, що завдяки такій сміливості, Ріанна заслужила славу живої ікони фешн світу.

Стрижки ріанни: романтика

В самому початку кар’єри співачки вона ступала ніжною дівчиною з довгими шоколадними кучериками, на основі яких співачка створювала всілякі варіанти укладок. Так, зачіски були різними, від рваної укладання до романтичної німфи. Блискучі локони виглядали здоровими і красивими, але для частини шанувальників такий образ був нудним і «нудотним».

Ріанна зважилася на більш коротку стрижку. Проте невгамовні шанувальники і тут закидали дівчину думками про буденність і зайвої практичності її вибору. Дорогий обличчястий перукар кожен день намагався створити на голівці зірки маленькі шедеври, але на тлі інших гламурних красунь Ріанна здавалася лише однією з багатьох, але не єдиною в своєму роді.

Стрижки Ріанни: стильний “боб”

У 2007 році стрижки і зачіски Ріанни переродилися в найкоротший варіант, який був до цього – боб, плюс співачка перефарбувалася в пекучу брюнетку. Нарешті вибагливі прихильники зааплодували стоячи; до того ж час їхнього полку явно прибуло, про що свідчить багаторазово зросла популярність Ріанни.

Але жага експериментів через деякий час змусила співачку зробити стрижку ще коротше, з поголеними скронями і невеликим ирокезиком. І, хоч зачіска стала наближатися до хлоп’ячої, її визнали найсексуальнішою з усіх, що прикрашали Ріанну раніше.

Стрижки Ріанни: ігри з кольором

Мало того – свій ірокез Ріанна пофарбувала у пшеничний тон. А далі, напевно, світла смуга на голові співачці набридло, і вона вийшла на публіку в обжігающе-червоними волоссям і довгою косою. Звичайно ж, вона була нарощеної, але виглядала, як «рідна».

Через деякий час Ріанна знову вибрала каштанове волосся, але ненадовго – для зйомок єдиного кліпу.

Блондинка вчора, руда сьогодні, а завтра… яка? В якій ще колір фарбуватиме себе Ріанна на догоду вибагливої публіки? Що ж, поживемо – побачимо…

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *