Важливо

Стрижки Майлі Сайрус

Дестіні Хоуп Сайрус змінила ім’я на своє дитяче прізвисько Майлі, похідне від Smiley – «усміхнена». І з того самого часу доля їй посміхається і щодо акторських успіхів, і в співочій кар’єрі, і в особистому житті. Не так давно дівчина стала нареченою, пройшовши обряд заручин разом з Ліамом Хемсворт. Колишній диснеївській зірочці ще тільки 19, але вона вже має свою думку щодо сучасної моди, стилю і зачісок.

Короткі стрижки Майлі Сайрус

З плином часу стрижки Майлі Сайрус зазнали помітні зміни. Приміром, тоді, коли вона носила довге волосся, її можна було побачити з грецької зачіскою, високим хвостом чи з об’ємними хвилями.

Сьогодні Майлі Сайрус з успіхом приміряє на себе різні модні тренди, одним з яких є її подовжений боб. Для зірки 2012 рік виявився вельми насиченим і в особистому житті, і з боку зміни стилю. З старлетки Disney Майлі, протягом останніх 12 місяців, перевтілилася в епатажну, яскраву зірку, здатну своїми модними образами шокувати і дивувати найбільш досвідчених критиків.

Довгі стрижки Майлі Сайрус

З точки зору класичного стилю Майлі Сайрус у серпні вчинила неоднозначний вчинок, відрізавши свої волосся і выбрив потилицю, в результаті чого вийшло щось середнє між футуризмом і стилем міського панку.

Середня довжина волосся ще не означає обмеженість у процесі вибору укладання – навпаки, підібрати можна величезна кількість зачісок. Укладання волосся праскою і великі локони являють собою зручні, прості та динамічні стрижки, які відмінно підходять такою активною і життєрадісною дівчиною, як Майлі Сайрус.

щодо кольори волосся зірка знаходиться в постійному пошуку, адже вона, схоже, перепробувала всі відтінки від чорного, до попелястого блонда, не забувши і про рудий колір. Молода зірка продовжує змінюватися і дивувати, викликаючи жвавий інтерес до своєї персони.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *