Важливо

Стрижки Лєри Кудрявцевої

Лера Кудрявцева на сьогоднішній день визнана однією з найбільш успішних і привабливих телеведучих нашої країни. Ця чудова жінка незмінно притягує погляди прихильників, при цьому ніхто навіть не замислюється про те, що її вік вже давно подолав тридцятирічний рубіж. Не припиняються розмови про її шикарній зовнішності: струнка фігура, високий зріст, великі очі і довге розкішне волосся.

Телеведуча багато років не змінювала свій образ красуні блондинки, який, до слова сказати, їй дуже личив. Леру найчастіше можна було побачити з накрученими розпущеним волоссям.

Стрижка боб Лєри Кудрявцевої з видовженими пасмами

Ті, хто звертає увагу на стрижки Лєри Кудрявцевої помітили, що телеведуча нещодавно зробила зачіску з укороченим потилицею і більше Вікторії Бекхем і багатьох інших.

Асиметричний боб Лєри Кудрявцевої

Ще одна нова зачіска Лєри Кудрявцевої являє собою пасма, які з одного боку ледь закривають вухо, а з іншого доходять до підборіддя. Варто відзначити, що такі зачіски допомагають виглядати молодше, завдяки чому дівчині простіше вигідно підкреслити свою красу і привернути увагу.

Стрижки Лєри Кудрявцевої: укладання

Щоденне укладання такої стрижки досить проста. Використовуючи брашинг і фен, волосся піднімають на потилиці, тим самим створюючи необхідний обсяг. За допомогою праски передні пасма витягуються або ж подкручиваются всередину. Перед тим, як створювати зачіску, необхідно нанести на волосся трохи мусу.

Лера часто експериментує зі своєю зачіскою. Стилісти робили їй асиметричний, укорочений і завитий боб. Стрижки Лєри Кудрявцевої виконують тільки кращі професіонали, тому сьогодні можна впевнено говорити про те, що і через десять років ця жінка буде виглядати на 25.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *