Стрижки і зачіски Ксенії Бородіної

Зачіски Ксюші Бородіної – вагома частина її стилю. Раніше дівчину прикрашали «стандартні» довге, розпущене темне волосся. Ну, а зараз вона змінює укладання, як рукавички – до великої радості модниць.

Стрижка Каре Ксенії Бородіної

Після того, як Бородіна стала щасливою мамою, вона тут же змінила свій образ, зробивши Вікторії Бекхем. Крім неї, каре з градуированием робили Періс Хілтон, Сандра Баллок, а також багато інші голлівудські актриси. Бородіна ж оновила стрижку тонкими білими пасмами і відтінком «пісок».

Особливість цієї стрижки Ксенії Бородіної в тому, що вона може служити базою для безлічі ефектних укладок. Приклад: романтичні локони, які будуть до речі на вихід у світ і додадуть вам нотку ніжності і шарму. Для додаткового шику цю зачіску можна прикрасити відповідним аксесуаром – усипаним камінням обідком, блискучими шпильками або квіткою.

Гладкий шик – ще один приклад укладання каре Бородіної. У цій простій, щоденної зачісці всі пасма укладені рівно.

Непогано дана стрижка підійде також для створення образу в стилі ретро. Скажімо, як основа для об’ємних локонів «під Мерилін Монро». Таку зачіску допоможе зробити дифузор.

Модні зачіски Ксенії Бородіної

Багато любителі світських тусовок, безперечно, помітили, що Ксюша часто використовують квіткові обідки і стрічки. Особливо яскраво вони поєднуються до кіскою «колосок». Її можна зробити на чубку, або ж витіювато обвити «колосок» навколо всієї голови.

Ну, а найпростіша укладання Ксюші – це низький хвостик. До речі, таку зачіску зараз радять багато стилісти – вона підходить і для офісу, і для відпочинку, і (з милими аксесуарами) для особливого випадку.

Але особливо цікава зачіска Бородіної – грецька. Таку красу можна створити і вдома, використовуючи пов’язку для волосся. Зачіска виглядає оригінально і хитромудро, а підходить до будь-якого одягу, починаючи від демократичних джинсів і закінчуючи розкішним вечірнім вбранням.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.