Важливо

Стрижки для жінок 50 років

Що таке роки, якщо жінка доглянута і молода душею? Підбирати стрижку потрібно не виходячи з цифр в паспорті, а за типом зовнішності, і для 50-літніх дам вибір зачісок може бути по-справжньому широким.

Боб з різнорівневими шарами

Ця жіноча стрижка в 50 років може додати цікавий ефект особі, а також скорегувати його форму. Це – найкращий варіант для власниць повного обличчя. А боб-каре збереже довжину волосся до плечей, вдало підкресливши тип обличчя, а якщо таку зачіску доповнити чубчиком, це додасть образу спокусливості.

Коротка стрижка для жінок 50 років

Вона вигідна мінімальним щоденним доглядом, а також здоровим, доглянутим виглядом волосся. Однак, зробивши собі таку зачіску, потрібно заздалегідь розраховувати на часті візити в перукарню. Там же краще і шукати поради щодо підбору такої стрижки, адже тут важливо врахувати овал обличчя. Так, найкраще коротка стрижка «заграє» у власниці правильних рис обличчя, а ось подвійне підборіддя або довгий ніс може неприємно підкреслити, а крім того, вона загострює риси обличчя.

Класичне каре (градуированное)

Градуированное каре – універсальний варіант, так як підійде до будь-якій особі. Це стрижка, убавляющая вік. А також до цього стильному каре можна підібрати будь-яку чубок. І до речі, градуированное каре може надати волоссю (кілька истончившимся від віку) потрібного обсягу.

Модні ступінчасті стрижки для жінок 50 років

на тонких, і на густих волоссі вони будуть виглядати ідеально. Більш того – багато зіркові стилісти часто підбирають саме такі стрижки для жінок 50 років. Ця унікальна зачіска – сучасна, так що зможе показати, що її господиня стежить за модою. І, природно, вона дуже прикрашає будь-яку жінку, додає волоссю об’єму, а також надає їм блиску. Ну, а якщо ви – володарка тонких волосся, до ступінчастою стрижці ви можете зробити чубчик – це прекрасний спосіб візуально приховати зморшки на лобі. Головне – підстригти її точно по лінії брів.

Стрижка-пикси для жінок 50 років

Стрижка “Піксі” з розряду молодящих, причому вона дає своїй господині волю кожен день експериментувати. Наприклад, сьогодні можна створити на волоссі гладку укладання, скориставшись лаком або гелем, а завтра – скуйовджену, наносячи на волосся мус. Піде пікс до витончених рис обличчя, а особливо блискуче буде виглядати на тонких, прямих волоссі. А так як зачіска відкриває вушка, відмінним аксесуаром до неї будуть сережки – як невеликі, блискучі, так і довгі, помітні.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *