Важливо

Стрижки для великого обличчя

У чому секрет таких зачісок? Стрижки для великого обличчя зобов’язані робити головний акцент на волосся, а від обличчя відволікати увагу.

Головні вимоги до такого способу: кінчики волосся не повинні стосуватися лінії скул. І разом з тим, надмірно короткі стрижки власницям повного обличчя не підуть, тому що вони не тільки підкреслять щоки, але і додадуть їм обсягу. З подібною довжиною можливий лише варіант в дусі пікс – наприклад, з витягнутими вгору волоссям.

Стрижки для великого обличчя: завивати кучері

Для власниці довгого волосся краще завити їх м’якими локонами, зробивши косий проділ. Довгі прямі волосся можуть тільки акцентувати увагу на ваших «мінуси». А крім того, з цієї ж причини вам краще не робити прямих коротких чолок. Щоб візуально витягнути обличчя, потилицю краще підняти, зробивши там начіс.

Модні стрижки для великого обличчя

– Відмінний вибір для вас – багатошарові, а також ступінчасті стрижки. Сама вдала зачіска – каскад. Каскад (за умови правильного укладання) додасть особі худорлявість, а драбинка – подовжить його.

А ось від класичних боба або каре, мабуть, варто утриматися – вони ще більш збільшать особа. Єдиний варіант такої стрижки, який вам підійде – асиметричний боб кілька з видовженими передніми пасмами. Він сховає повні щоки і зробить особа вже.

Стрижки для великого обличчя: маленькі хитрощі

Робіть акцент на проділ! Бічний приховає форму обличчя і витягне його, центральний у поєднанні з довгим волоссям – теж. Грамотно підібрана зачіска також стане вашим другом. Правда, від прямої потрібно відмовитися на користь скошеної або асиметричні чубчика. Головне, щоб вона була крихітною, тільки злегка прикриває частину лоба.

Також приховати великі риси обличчя можна за допомогою мелірування. Або ж вибравши для себе пухку, високу зачіску. Хоча, звичайно, і тут важливо знати міру, адже надмірно викликає стрижка тільки підкреслить небажані недоліки.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *