Важливо

Стрижки для широкого обличчя

Широкі риси обличчя – не привід відмовлятися від модної стрижки. При грамотному підборі, вам вдасться візуально звузити широкий лоб, вилиці і підборіддя, звернувши увагу на волосся. Стрижки для широкого обличчя підходять для всіх віків, але особливо актуальними будуть в молодості, коли зовнішності приділяється так багато уваги.

Найбільш природно в даній ситуації будуть виглядати стрижки на довгому волоссі. Вам потрібно лише дотримуватися одного правила, яке приведе вас до підсумкового успіху: не створювати обсяг в області щік. Зайвий обсяг ще більше округлить ваше обличчя, остаточно зіпсувавши загальну картину.

Додати чіткості ліній можна з допомогою гладких пасм, звужується до кінців. Дуже добре виглядає довжина нижче рівня плечей, але тільки в тому випадку, якщо починаючи з рівня губ пасма йдуть косий чубчик. Знову ж таки, такий варіант прекрасно підходить до довгим пасмам.

Власниці широкого обличчя повинні приділяти увагу не тільки формою стрижки, але і колорування пасом навколо нього.

найвдаліші стрижки для широкого обличчя

«Каре». Добре виглядає, якщо довгі передні пасма укласти в кільця. Якщо ж розділити волосся косим проділом і прибрати чубок, то можна і зовсім приховати наявні недоліки. Зіпсувати ситуацію може тільки сувора геометрія в цій стрижці, тому намагайтеся її уникати.

«Драбинка». Дуже часто використовується уздовж лінії щік. У випадку двошарової стрижки, короткий шар краще розташовувати над довгим. Незначний об’єм можна надати за допомогою накручених локонів. Непогано виглядає варіант з филировкой.

Якщо ви володарка коротких волосся, то не акцентуйте увагу на скронях. Пасма збоку можна злегка підкрутити. Ідеальним варіантом для широколицим буде використання асиметричних стрижок. Безглуздо будуть виглядати широкі чубчика і кінський хвіст, тому від них краще відмовитися.

Стрижки для широкого обличчя: поради

– уникайте горизонтальних ліній і акуратності при створення зачіски;

– з допомогою рваних пасом біля щік можна візуально витягнути особа;

– великі локони допоможуть приховати широкий лоб, а чубчик, яка спадає на бік, згладить його риси;

– використовуйте дрібні кучерики, завдяки яким можна надати овал широкому особі;

– пом’якшити риси обличчя можна за допомогою хвилястих пасом.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *