Стрижки для рудого волосся

Про що в першу чергу думають перехожі, зустрівши яскраво-руденьку дівчину? Напевно, про те, що вона володіє яскравою, життєрадісною вдачею.

Звичайно ж, з такими волоссям дуже легко виділитися з натовпу. Саме тому пофарбувати волосся в «лисячий» відтінок хотілося майже кожній дівчинці-підлітку. Ну, а після вдалого фарбування постає вже друге питання – як підібрати найкращі зачіски і стрижки для рудого волосся.

Майже всі рудоволосі носять красиві довгі локони. Особливо вражає, якщо волосся ще і хвилясті. Однак не всі можуть відростити красиві кучері нижче плечей.

Короткі стрижки для рудого волосся

Якщо ваші прядки ламкі та не так поширені, як хотілося б, виручать класичні стрижки – лесенка. Вона дозволить часто експериментувати і з об’ємом волосся, і з їх довжиною, а також вибирати різні укладання під настрій.

Якщо у вас здорові і густе волосся, то звичайно, можна дозволити собі їх відростити (та й не у кожного перукаря підніметься рука вкорочувати таку розкіш). Головне – правильно доглядати за своєю копицею «палаючого золота». Ну і, звичайно, вибирати стильні зачіски!

Довгі стрижки для рудого волосся

Хороший варіант – косички. Але таку зачіску бажано «розбити» з допомогою чорного, синього, зеленого або білого обруча, а також стрічок. Непогано ви будете виглядати і з романтичними локонами – така собі дівчина-вогник. А ось пучок або хвостик створять вам більш скромний спосіб. Однак ви можете зробити таку зачіску понаряднее, прикрасивши квіткою (або віночком) або бантом. Ну, а для важливого виходу виберіть бабетту, черепашку або французький твіст.

Але яку б зачіску ви не полюбили, пам’ятайте: стиль «лисички» або «рудої бестії» – це також і творчий безлад у волоссі, що, до речі, дуже популярна серед молоді. Так що сміливо «творіть» і звертайте на себе максимум уваги!

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.