Стрижки для овального обличчя: короткі, середні та довгі

Стрижки для овального обличчя

Ідеальною формою обличчя є овальна форма. Дівчатам, які мають овальною формою обличчя, крупно пощастило, їм підійдуть буквально всі види стрижок. Їм можна з легкістю проводити експерименти, при цьому не завдаючи шкоди своєму іміджу, так як маючи таку форму обличчя не потрібно приховувати якісь недоліки, у вигляді згладжування кутів обличчя або приховати повноту рис обличчя. Виходячи з вищеописаного для людей з овальним обличчям підходить величезна кількість стрижок і всіляких чолок.

Розглянемо види зачісок, які найбільш підходять для осіб овальної форми.

Стрижки для середньої довжини волосся

1. Стрижка “Каре”, цю стрижку можна робити з укороченим, подовженим і класичним зрізом до рівня плечей і прямий чубчиком. Існують такі види покарання, як каре градуированное, за допомогою якого можна додати об’єм волоссю, які тонкі по своїй текстурі, а подовжене каре може сховати форму вух. Також можна внести різноманітність в імідж вибравши каре на ніжці або каре подвійне.

2. Стрижка “Боб” має велику кількість варіантів. Ця зачіска може бути в класичному варіанті без чубчика, так і з такої стильненькой прядкою, а ще в такому варіанті як рвана. З такою формою обличчя можна не боятися проводити експерименти, дерзайте!

3. Стрижка “Сессон”, вона ідеально підкреслить красу обличчя і додасть додатковий пишність.

Стрижки для довгого волосся

1. Стрижка “Каскад” прекрасно підійде для дівчат з довгим волоссям з овальною формою обличчя, тому цю зачіску воліють вибирати велика кількість дівчат саме з такими волоссям. Техніка даної стрижки додасть додатковий обсяг тоненьким волоссю. Особливо пощастило з такою зачіскою тим дівчатам, у яких хвилясте волосся, так як з цієї стрижкою волосся виглядають акуратно укладеними.

2. Стрижка “Драбинка”, стильна, чудово обрамляє обличчя і приховує досить велику кількість вад зовнішності.

3. довгі Стрижки з чубчиком – ці стрижки можна робити як з прямою чубчиком до лінії брів або трохи нижче, а також можна зробити або косу або рвану чубчика.

Стрижки для короткого волосся

1. Стрижка “Піксі”– чудово підійде дівчатам з овальною формою обличчя. З цією зачіскою можна підкреслити чудову форму свого обличчя і красу рис обличчя. Маленькі дівчата з цією зачіскою будуть виглядати по-особливому чарівно.

2. Стрижка “Гарсон” – ця стрижка для овального обличчя досить коротка, з її допомогою відкривається шия, плечі, допомагає знайти особі додаткову красу і чарівність, а також елегантність.

3. Стрижка “Короткий боб-каре” – акуратна, коротка стрижка, надає чудовий вид власниці цієї стрижки. Цю зачіску можна носити людині з овальним обличчям практично з будь чубчиком, додаючи стильності дівчатам з цієї стрижкою.

Коригуємо недоліки обличчя

В залежності від зовнішності і особливостей рис обличчя за допомогою стрижки для овального обличчя можна відкоригувати такі недоліки:

щоб приховати вуха, які стирчать, слід вибрати стрижку “Боб з видовженими пасмами”, який чудово впорається з цією маленькою проблемою;

– якщо низький лоб, то необхідно зупинити свій вибір на стрижки з чубчиком, яка додасть особі пропорційний зовнішній вигляд;

– щоб сховати великий ніс, не робіть занадто короткі стрижки, і занадто довгі, а також уникайте гладких стрижок, що додатково збільшить цей недолік у зовнішності. Слід укладати волосся пишно, що додасть врівноваженості рисами обличчя.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.