Стрижки для худого обличчя

Якщо ваше обличчя звільнився від зайвої повноти, то ідеальним варіантом для вас стануть об’ємні та пишні укладання, які додадуть вам привабливості.

Як визначити, що обличчя худе?

Щоб визначити форму свого обличчя, потрібно виміряти його ширину, і розділити це число на висоту, яка вимірюється від підборіддя до точки росту волосся. Якщо значення отриманого коефіцієнта виявиться більше 1.5, то у вас дійсно худий тип обличчя.

Ідеальні стрижки для худого обличчя:


Стрижки для худого обличчя: довжина

У такому випадку вам ідеально підійдуть зачіски середньої довжини або до середини плеча. Якщо стрижки для худого обличчя будуть виконані каскадом, драбинкою, або шарами, то пасма будуть падати на область щік і підборіддя. Таким чином, вам вдасться приховати надмірну худорлявість.

Врахуйте, що стрижка не повинна бути дуже короткою, інакше це погіршить загальний вигляд. Якщо створити об’єм біля щік, то обрис обличчя придбає гарний овал. Ширше зроблять обличчя і легкі кучері, що йдуть від вух до плечей. Ідеально буде виглядати асиметрична стрижка, яка зверне увагу на себе, а не на параметри обличчя.

Класичні стрижки для худого обличчя

З класичних стрижок власницям худого обличчя варто зупинитися на каре. Довжина волосся в такому випадку повинна бути до плечей. Цей прийом стане найкращим варіантом для худих дівчат з повним обличчям. Хороший варіант – боб з довгою чубчиком і об’ємом в області середньої частини вуха. Якщо накрутити волосся на бігуді і додати їм об’єм за допомогою фена, уклавши їх так, щоб розходилися на рівні скул, то можна візуально надати особі овал.

Підходящі чубчика для худого обличчя

Дівчата з худим обличчям будуть відмінно виглядати з широкою чубчиком, повністю приховує лоб. При закруглених краях можна створити ефект додаткової округлості обличчя. Проте, варто враховувати, що чим ширше ви зробите чубок, тим ширше буде виглядати обличчя. Добре виглядають хвилясті чубчика, частково закривають область лоба. Це прекрасний варіант для власниць великого носа.

Стайлінг для худолицых дівчат

Під час укладання феном, намагайтеся зробити максимальний обсяг. У цьому вам допоможе спеціальна кругла щітка. Також хороший ефект дасть начісування, за рахунок якого можна візуально округлити риси обличчя. Непогано буде виглядати завивка дрібними пасмами.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.