Стрижки 60-х років: модні образи ретро

60-ті роки – це не тільки історія з підручників, але і справжня класика моди. Стиль 60-х до цих пір можна зустріти на модних показах і журнальних фото, присвячених вуличній моді. Так і зачіски, народжені в революційні 60-е, «переїхали» в наші дні практично без змін і досі в тренді.

Стрижки 60-х: романтичні образи

Цей образ створює ореол романтики та яскравого стилю для своєї власниці. Якщо в модній статті або телепередачі вам попадеться назва «зачіска ретро», будьте впевнені – йдеться саме про стрижки 60-х років.

Що характеризує шістдесяті? Андрогінність (тобто з’єднання в одній носительці чоловічих і жіночих рис), приклад чого – модель Твіггі, головку якої прикрашали ультракороткі волосся. Так, на зачіски того часу дуже вплинула чоловіча мода.

Відмінною рисою жіночих зачісок стали пряма чубчик-щітка і пишний начіс. Скажімо, багато модниці носили строгий боб з мінімумом волосся і вищезгаданої чубчиком. З прикрас до такої стрижки найкраще підходили кольє і об’ємні сережки.

Стрижки 60-х: завиті локони

Хоча в 60-х носили довге волосся. Головне – завити їх. Укладання робилися на бігуді (в тому числі і на «коклюшки» для створення дрібних локонів), а також за допомогою «хімії». І звичайно ж, у моді була пишна зачіска.

начоси! Їх робили майже до будь-якої стрижки, винаходячи часом оригінальні методи збільшення обсягу своїх кучерів. У хід йшли і підкладки під волосся, і шиньйони.

Стрижки 60-х років: короткі стрижки

Гарсон – ще один «писк» 60-х. Тут укладання була найпростішою – нічого не потрібно було завивати, коротким волоссям дозволялося просто вільно лежати на голові.

наприкінці шістдесятих-початку сімдесятих в моду увійшло підкручування кінчиків волосся назовні. Таку укладку робили володарки довгого волосся, підстрижених під драбинку.

Ну, а справжнім символом 60-х років стала прикрашена традиційним начосом зачіска «холодна хвиля». Її робили як з проділом, так і без.

Якщо ви вирішили створити зачіску в стилі 60-х, звертайте увагу також і на ансамбль одягу та аксесуарів – все повинно бути витримано в єдиному стилі. А для натхнення можна подивитися фото актриси Одрі Хепберн – її висока зачіска досі вважається символом жіночності та чарівності старого Голлівуду.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.