Важливо

Стрижка “Вовчиця” на довгі і короткі волосся

Назва стрижки “Вовчиця”, як відомо, сталося в результаті порівняння даної зачіски безпосередньо з шевелюрою звіра. Головною особливістю даної стрижки є те, що по всій довжині волосся красиво стирчать пасма. Якщо клієнтка того бажає, то майстер може обробити кінчики волосся за допомогою бритви. Потрібно сказати, що даний прийом здатний зробити цю стрижку ще більш привабливою.

Особливою популярністю Вовчиця користувалася в 80-х роках. Слід зазначити, що стрижка Вовчиця має безліч подібностей з досить популярної стрижкою під назвою каскад. Для того, щоб зробити цю стрижку, на потилиці стрижуться так звані сходинки, а спереду пасма, які знаходяться біля скронь, робляться досить короткими.

Популярні стрижки 80-х років

Переваги стрижки Вовчиця

Стрижка Вовчиця має цілий ряд переваг, завдяки яким і користується такою популярністю у дівчат. До переваг даної стрижки слід віднести:

1. Неймовірний об’єм, який досягається завдяки ступінчастою техніці стрижки. Тому особливо добре ця стрижка підійде тим дівчатам, які мають недостатньо об’ємні і густе волосся.

2. Цей вид стрижки буде виглядати однаково чудово практично на будь-якій довжині волосся. Однак найбільш часто стрижку Вовчиця можна побачити на волоссі середньої довжини.

3. Зробивши таку стрижку, можна з легкістю добитися хорошого обсягу безпосередньо у верхній частині голови. Дуже добре підходять власницям круглої форми обличчя.

4. Ця чудова стрижка здатна дуже добре виділити красиві риси обличчя.

5. Відмінним варіантом дана стрижка буде для тих дівчат, які мають мало часу вранці для тривалої укладання волосся, оскільки її можна і не класти зовсім. Для красивого вигляду волосся необхідно ретельно розчесати. Крім того, стрижка Вовчиця дозволяє також і укласти волосся, для чого є маса варіантів.

6. Дана стрижка дозволяє зробити той варіант коса і прореженная, підстрижена до брів.

Укладання стрижки Вовчиця

Найбільш поширеним варіантом укладання даної стрижки є випрямлення пасом за допомогою праски. Таким чином можна відмінно підкреслити структуру зачіски і зробити її особливою. Також можна зробити укладання такої стрижки за допомогою фена, а також круглої щітки, підкручуючи кінці всередину або назовні.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *