Стрижка Шапочка для коротких, середніх і довгих волосся

Стрижка шапочка для коротких і середніх волосся

Стрижка Шапочка чудово підійде власницям недовгих волосся. Такий тип легко приховає недоліки неслухняною шевелюри і буде виглядати на хвилястих або рівних волоссі. Перукарі не рекомендують варіант зі стрижкою шапочкою лише у випадку з жорсткими волоссям. У такому разі окантовка виглядає не дуже охайним, і буде створюватися відчуття грубої укладання.

Такий тип жіночої стрижки нагадує класичне каре, з тією лише різницею, що у вас буде відкрита шия і великий об’єм біля коренів. Варто враховувати, що шапочка буде по-різному виглядати на тлі різних типів обличчя:

 • на овальному або круглому – візуально подовжити шия і додатися виразність очам;

 • трикутному – виділить лінію підборіддя;
 • квадратному – виділить шию і вилиці.

  Стрижка шапочка має різні варіації. Зараз ми розглянемо найбільш популярні.

  1. Каскадна шапочка має відмінність від традиційної, що полягає в плавному переході від об’ємної маківки до довгим пасмам. Такий варіант не обмежує максимальну довжину волосся. В результаті цього, з’являється враження довгого волосся.

  2. Варіант стрижки шапочки на ніжці практично ідентичний звичайної, проте ззаду зістригати волосся коротше. З-за цього потилицю виходить відкритим. Іншими словами, волосся потилиці подовжуються до обличчя, маючи при цьому одну довжину.

  3. Ще одним варіантом класичної стрижки шапочки є доповнення її чубчиком різної форми. Також чубчик може бути різної довжини.

  4. Прихильники креативних зачісок можуть використовувати стрижку шапочку в якості базової основи для створення образу. Молодим дівчатам можна порадити варіант з різною довжиною волосся на протилежних сторонах голови. Така зачіска буде дуже оригінальним і вишуканим.

  Стрижка Шапочка для довгого волосся

  З недавніх пір стрижка шапочка на довгому волоссі стрімко набирає велику популярність. Це пов’язано з тим, що багатьом дівчатам подобається носити довге волосся, але через щоденного вигляду їм хочеться трохи різноманітності. Класичне виконання такої зачіски передбачає два шари. Верхня частина волосся підстригають шапочкою, а знизу волосся залишаються колишньої довжини або підстригаються каскадом. Варіант з такою стрижкою виглядає дуже привабливо, і чудово підійде для дівчат будь-якої вікової категорії. Для догляду за нею не потрібно багато часу, при цьому результат завжди залишається вражаючим. Завдяки незвичайній зачіску, волосся виглядають дуже доглянуто.

  У вигляді шапочки можна осягнути волосся не повністю, а окрему їх частину. Наприклад, тільки чубок або скроневу область. Волосся ззаду можна залишити довгими, постригти їх під одну лінію або каскадом. Такий варіант буде виглядати більш креативно і більше підійде молодим дівчатам.

  Як укласти стрижку шапочку

  Укладання стрижки шапочки дозволяє варіювати з образом і стилем. Можливі варіанти з хвостами і косами. На ваш вибір, можна залишити незайманою верхню частину, а косу зробити з довгого волосся.

  Зачіска шапочка, виконана на довгому волоссі, дає можливість зробити стильну високу зачіску – черепашку або пучок. Якщо ж ви бажаєте зробити акцент на ній, то вам потрібно по черзі зробити укладання довгого волосся і шапочки. Укладання шапочки можна зробити, скориставшись феном і круглою щіткою, а довгі пасма вирівняти праскою. Така укладка як би поєднує в собі дві різні стрижки, і виглядає досить привабливо.

  Як варіант, можна зробити все навпаки, вирівнявши шапочку, а довге волосся накрутити на бігуді. Варіант з такою укладанням виглядає дуже стильно і чудово підходить для урочистого заходу.

  Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.