Стрижка Рапсодія

Стрижка рапсодія – модна, сучасна і дуже актуальна. Кому вона точно сподобається? Всім дівчатам, які мають середні або довгі волосся і бажають урізноманітнити свій зовнішній вигляд.

Виконується така стрижка методом накладання пасма на прядку, при цьому все волосся зачесують тому, а на кінчиках роблять філіровку. Чим рапсодія відрізняється від того ж «драбинкою», а за основною довжині йде той же підстригання «пасмо на пасмо». Але і в першому, і в другому випадку зачіска виходить об’ємною і досить стильною.

Кому підійде стрижка Рапсодія?

Кому варто звернути особливу увагу на стрижку рапсодія? Дівчатам, що бажають збільшити об’єм волосся на маківці (при цьому густота волосся не важлива – дана стрижка однаково підійде і для густих, і для тонкого волосся). Власницям тонких пасм рапсодія збільшить обсяг, а ось власницям дуже густого волосся стрижка допоможе позбутися від візуальної «тяжкості» їх зачіски. Якщо ж у дівчини волосся в’ються, кучері будуть виглядати дуже охайно, адже завдяки тому, що вони розташуються на різному рівні, вони не будуть сплутуватися, ні заважати своїй власниці. Правда, якщо ці кучері занадто дрібні, рапсодія може створити надмірний обсяг на потилиці.

Для сучасних дівчат буде «козирем» також те, що рапсодія не вимагає укладання, прикрашаючи свою господарку без зайвого клопоту.

Стрижка Рапсодія з чубчиком

Як «освіжити» стрижку рапсодія? Це можна зробити за допомогою стильної коса чілка, якраз дуже популярна у наш час. Вона і звузить його, і покаже, що господиня такої стрижки стежить за модою і завжди в «тренді».

Дівчатам з витягнутим або овальним обличчям підійде пряма, густа чубчик. Теж дуже актуальна! Візуально вона зменшить обличчя, роблячи його невеликим і милим. Ну, а власницям овальної головки пощастило – їм «до лиця» будь-які стрижки і будь-які чубчика. Наприклад, асиметрична чубчик, що складається з двох шарів: нижній шар короткий, верхній – косою, покладений набік. Або ж трикутна чубчик – вибір найбільш екстравагантних модниць, яким приємно привертати до себе увагу.

Стрижка рапсодія вигідно поєднується з такими техніками, як брондірованіе. Головне – хороший перукар, який не помилиться з потрібними саме вам відтінками фарб. І, коли всі відтінки «правильно» заграють на волоссі, це буде виглядати просто зовсім.

Укладання стрижки “Рапсодія”

Святковий (вечірній) варіант стрижки рапсодія – укладання локонами. Хоча, в принципі, таку укладку можна робити і кожен день. Для неї знадобляться щипці або «мокре волосся». Як вона робиться? Шляхом нанесення на кожну прядку волосся гелю з ефектом «мокрого волосся», підсушування прядок, а після – їх завивки. Або можна скористатися гелем для волосся феном з насадкою-дифузором.

Стрижка рапсодія популярна ще й тому, що підходить більшій половині дівчат (всім, у кого волосся середньої довжини або довгі). З нею є величезна кількість різних укладок, варіацій і вечірніх зачісок. Так що якщо ви довго сумніваєтеся, яку саме зробити стрижку – сміливо робіть ставку» на рапсодію, вона абсолютно безпрограшна!

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.