Стрижка “Піксі”

Кожна жінка прагне підібрати таку зачіску, з якою її обличчя буде виглядати найкращим чином. Бажаючим знайти коротке волосся в стилі пікс необхідно враховувати, що така стрижка робить обличчя досить відкритим. Піксі роблять візуальний акцент безпосередньо на саме обличчя, тому відкритість очей, шиї, губ, щік і підборіддя – все це буде кидатися в очі і мимоволі привертати увагу, важливо лише не схибити і виглядати “з голочки”, домігшись ефекту за допомогою макіяжу. Можливість виглядати свіжо і помолодшати на кілька років – безсумнівний плюс в використанні цієї стрижки.

Стрижка пікс багатошарова і підійде для будь-якого квадратних форм обличчя. Довжина волосся у обличчя повинна бути трохи довше, ніж на маківці і потилиці, а різниця згладжується плавним переходом. Комбінація пікс з чубком, яка може бути профільованою, густий або випрямленою, виглядає по-особливому цікаво і пікантно. Якщо чубчик довга і покладена на косу, то образ жінки буде випромінювати в півтора рази більше грайливості і сексуальності.

Зробити об’ємними тонкі і рідкісні волосся досить важко, однак пікс з цим завданням справляється “на ура”. Щільне, злегка кучеряве волосся – найсприятливіші умови для пікс, в той час як волосся з крутими кучерями з нею абсолютно не сумісні.

Пікс для кучерявого волосся

Як вже згадувалося, хвилясті локони – не перешкода для такої стрижки, важливо лише правильно вибрати її оптимальний варіант, ґрунтуючись на структурі волосся. Піксі з кучерявими волоссям буде відмінно гармоніювати з овальним обличчям. Робити вибір в користь самого короткого варіанту зачіски не варто, оскільки вона вимагає досить складного догляду. Це стосується і чубчика, адже постійне її випрямлення з хвилястим волоссям – непросте завдання.

Пікс для середніх волосся

Дівчатам з тонкими локонами середньої довжини така зачіска здасться справжнім порятунком, але доведеться регулярно надавати додатковий обсяг біля коріння волосся. Для цієї мети як не можна до речі нагоді мус для укладання. Має сенс подумати і про прямий чубку, візуально прибирає рідкість волосся.

Зачіска пікс потребує постійного догляду. Якщо ваш вибір припав на неї, приготуйтеся до частого відвідування перукаря для вирівнювання та надання форми відросло волосся, бо вся геометрія стрижки просто-напросто потерпить крах.

Укладка пікс дається легко. Укладання “на швидку руку” передбачає виділення “пьоришков” за допомогою воску для ефекту ледь помітною розтріпаності. Непогано виглядає зачіска з об’ємно покладеної чубчиком, розправленої по лобі. Укладання можна зробити за допомогою великих бігуді або фена.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.