Стрижка Паж на середні і короткі волосся

Стрижка паж у 80-ті роки минулого століття була дуже актуальною. Сьогодні, можна також спостерігати популярність даної стрижки. Багато дівчат, які віддають перевагу середню довжину волосся, такий варіант стрижки ідеально підійде.

Спочатку, перш ніж зробити стрижку в стилі паж, слід з’ясувати, кому вона підходить, а кому краще навіть не думати про неї. Жіноча стрижка паж підійде волосся різної довжини, і не важливо які волосся, довгі, короткі або середні. У такій стрижці довжина волосся не має ніякого значення. Кучерявому волоссю така стрижка навряд чи підійде, так як вона може створити певні проблеми в майбутньому, так як необхідно постійно випрямляти волосся в певному напрямку, що займає багато часу, а також шкодить самим локонам.

Стрижка паж не підійде, у разі:

– і рідкісних тонких волосся;

– круглого або трикутного типу обличчя;

– кучерявих локонів.

Стрижка паж на короткі волосся

Класичним варіантом зачіски є стрижка, яка робиться на короткі волосся. Для того, щоб мати більш сучасний вигляд, в такий зачіски можна зробити Коротку стрижку можна також урізноманітнити, використовуючи для цього телефон, з допомогою якого можна підкрутити волосся по сторонам. Цю зачіску вже навряд чи можна назвати “пажем”. Але така зачіска є оптимальним варіантом для святкового виходу.

Стрижка паж на середні волосся

Для волосся середньої довжини, стрижка паж створить романтичний образ, де рівні пасма спадають до плечей. Радянські модниці саме цього і домагалися, дотримуючись стилю французької співачки, але при цьому кожна з них прагнула виглядати по-особливому. Роблячи стрижку на середніх волоссі, багато стилісти дозволяють собі відходити від правил, вкорочуючи чубок, так як навряд чи хтось буде сперечатися, що ходити з чубком до підборіддя – не саме зручне справу.

Подовжений паж

Сьогодні існує ще один варіант стрижки паж, де волосся, довжина яких становить трохи нижче плечей, рівне стрижуться по всій окружності і завиваються всередину. Образ, створений за допомогою такої зачіски, є дуже модним і таємничим.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.