Стрижка Каприз

Стрижка з таким навіть трохи «шкідливим» назвою – насправді приклад ідеальної елегантності, яка ніколи не вийде з моди.

Кого вона прикрасить?

Практично будь-яку жінку, адже ця стрижка – універсальна. Важливо лише вибрати саме «свій» варіант укладання, який і приховає недоліки і підкреслить достоїнства. Стрижка Каприз в основному робиться на короткі волосся, рідше – на середні. Вона ідеальна для струнких, худорлявих дам, а також власниць «лебединою», тонкою і довгою шийки. Втім, і для пишних красунь з формами деякі варіанти цієї стрижки підійдуть. Наприклад, якщо передні пасма зістригти «щаблями» всередину (філірувати). А ось тип волосся неважливий – Каприз однаково прикрасить і прямі, і хвилясте волосся.

Техніка виконання стрижки Каприз

Короткі волосся спочатку поділяються на чотири зони хрест-навхрест (наприклад, за допомогою двох проділів, дугоподібних горизонтальних і вертикальних). Чубок можна стригти, як більше подобається, а от прядки робляться «пір’ям» різної довжини.

Стрижка Каприз: трохи про укладанні

Для укладання прядки потрібно вимити, просушити (особливо ретельно потрібно просушувати волосся з задньої сторони). За просушеним волоссю вести щіткою справа наліво, піднімаючи волосся вище. В кінці закріпити все з допомогою лаку.

Можна просто зачесати вологі волосся, як вам більше до душі, і дати їм висохнути. Також робиться укладання за допомогою фена і плоскої щітки, якою потрібно отчесать всі прядки від обличчя, а в кінці скористатися лаком самої сильної фіксації. І нарешті (самий креативний спосіб): можна підняти коріння волосся каркасною щіткою, кінчики ж – витягнути «праскою». Ну, а окремі прядки обробити спеціальною пастою.

Стрижка Каприз – вибір елегантних жінок, яким до душі часті експерименти з укладанням і які люблять міняти зачіски на свій розсуд. Цікава, симпатична… і дуже жіночна.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.