Важливо

Стрижка Гаврош

Стрижка Гаврош

Стрижки в стилі ретро ніколи не втрачає свою актуальність. Урізноманітнити свій повсякденний вигляд, залишаючись при цьому в рамках заявленого стилю, можна з допомогою стрижки Гаврош. Цікаво, що ця зачіска спочатку була чоловічою, а вже пізніше стала популярна в жіночих масах.

Стрижка Гаврош передбачає короткі пасма волосся на маківці і скронях. У нижній частині потилиці довжина волосся трохи збільшується. У різні періоди дані стрижка злегка видозмінювалася. Наприклад, в 50-е роки верхівка була більш об’ємною, а в 70-е акцент робився на природність форм.

Перукарі дуже часто вдаються до бритві, яка допомагає створити рвані пасма, що виглядає дуже стильно. Такий прийом дозволяв стрижці не втрачати популярність у різні часові проміжки.

Кому підходить стрижка Гаврош

Дана стрижка прекрасно виглядає на прямих волоссі. При цьому, спереду волосся підстригаються коротко, а ззаду довжина залишається. В скроневій зоні волосся стрижуться таким чином, щоб залишався трикутник. Після цього волосся филируются. Цей прийом обов’язковий для густого волосся. Він допомагає прибрати зайву густину і знизити обсяг. Після цього волосся стає більш слухняним, і у вас не виникне проблем з укладанням.

Стрижку Гаврош дуже добре доповнює чубчик. Форма чубчика може бути рваним та трохи прорідженого, але непогано виглядають і асиметричні і подовжені.

Гаврош є універсальною зачіскою, тому дуже вдало підходить для всіх типів обличчя. Так, змінюючи чубчик або довжину волосся, у вас з’являється прекрасний варіант модернізувати цю зачіску. Також можна торкнутися бічні пасма.

Що стосується кольору, то тут у вас абсолютна безмежність. Непогано виглядає Гаврош на мелірованого волосся, але другорядний відтінок потрібно підбирати з урахуванням основного кольору волосся.

Як укласти стрижку Гаврош

Повсякденний догляд зводитися до простої укладанні, яка займає мінімум часу. Використовуйте для цього фен і круглу щітку. Можете взяти трохи засобів для стайлінгу. Залежно від настрою, ви можете додати об’єм від коренів. Завдяки формі стрижки, у вас є можливість видозмінювати її. Це може бути укладання в діловому стилі, або повсякденне, на кожен день. Зробивши начіс на чубку можна спорудити вечірню зачіску, яку залишиться тільки злегка закріпити лаком.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *