Стрижка Дебют

“Дебют” – це універсальна зачіска, яка підійде будь-якій дівчині, незалежно від віку, форми обличчя, текстури і довжини волосся.

Роблячи стрижку Дебют, майстер застосовує прийом накладання пасом один на одного, в результаті чого зачіска набуває ступінчасту форму. Потім волосся филируются, особливо в районі особи.

Відмітна особливість цієї зачіски полягає в тому, що біля обличчя вона оформляється у вигляді дуги.

“Дебют” добре підходить до будь-якій довжині волосся, але особливо красиво ця стрижка виглядає на волоссі середньої довжини.

Стрижка Дебют: переваги

Стрижка “Дебют”, завдяки своїй простій формі, не має обмежень за віком – вона підійде, як юній дівчині, так і дорослій жінці.

Не має значення і густота волосся. Завдяки ступінчастою формою стрижки, тонкі волосся отримають відсутній обсяг, а густі – будуть виглядати більш акуратно, так як зайвий обсяг віддалиться і волосся перестануть сплутуватися.

“Дебют”, цілком виправдовуючи назву універсальної зачіски, чудово виглядає на хвилястого і кучерявого волосся. Можна сказати, що така стрижка просто рекомендується для кучерявого волосся – бо, що дозволяє укласти локони більш акуратно і красиво.

На основі стрижки “Дебют”, любительки експериментувати, можуть створити безліч варіантів вечірніх або повсякденних зачісок. І чим довше волосся, тим більше можливостей.

Для цієї зачіски підійде чубчик будь-якої форми, рекомендована довжина до лінії брів і злегка прореженная.

Укладка

Для сушки багато часу не знадобиться. За великим рахунком, самої укладання не потрібно, так як зачіска добре лежить навіть без неї. Все, що потрібно – це надати форму з допомогою круглої щітки і фена.

При стильною укладанні необхідно витягнути волосся за допомогою прасування. Прямі волосся будуть виглядати красиво і природно. Для додання креативності, бічні пасма можна направити вперед і зафіксувати гелем.

Для романтичної укладання “Дебюту” слід під час сушіння волосся, одночасно піднімати їх від коренів. Потім, для додання волоссю більшого об’єму, їх треба закрутити на бігуді. У висновку, вся укладання фіксується лаком.

Особливості

Зачіска “Дебют” дозволить приховати недоліки форми обличчя. Спадають пасма і коса чілка приховають частина круглого або великого незграбного особи, не акцентуючи уваги на ці недоліки.

подовженою формою особи, така стрижка, доповнена прямий чубчиком, яка доходить до брів, допоможе візуально трохи вкоротити обличчя.

Дівчатам, які мають овальну форму обличчя, підійде стрижка “Дебют” у комбінації з будь-якою формою чубчика. Ця зачіска, не привертаючи уваги до форми обличчя, виділяє всі красиві риси і підкреслює очі і посмішку.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.