Важливо

Стрижка Аврора – зручна «гостя» з 80-х

Все в цьому світі має свою власну історію – не виняток і стрижки. Ось взяти хоч стрижку Аврора. Чи знаєте ви, що лише близько 20 років тому вона була однією з найбільш модних? І до речі, зачіска Каскад, яку з гордістю прикрашають себе сучасні модниці – рідна «дочка» Аврори. Все та ж драбинка, різні по довжині пасма з рваними кінчиками…

Типова Аврора така: на маківці волосся стрижуться коротко, а після чим далі знаходяться локони, тим вони довше. Каскад відрізняється менш різкими переходами довжини прядок.

Якщо що-то можна назвати хорошим, то надовго з моди воно не вийде. Звичайно, наші сучасниці просять перукаря про такий стрижці набагато рідше, ніж дівчата з 80-х… Але все ж багато жінок віддають перевагу саме Аврорі. Тим більше, що її оживили за допомогою різних варіантів, що допускають змінювати її залежно від щоденного настрою.

Популярні стрижки 80-х років

Кому підійде стрижка “Аврора”

Сумна новина: стрижка Аврора не підійде власницям кучерявого, неслухняних і кучерявого волосся. Хоча, звичайно, якщо у дівчини є досить часу і бажання згладжувати свої локони лаками і мусами, можна і «приміряти» цю стрижку. Головне – підібрати талановитого стиліста, який добре вивчить волосся і порадить підходящий варіант цієї стрижки. Однак форму Аврори доведеться підтримувати регулярно, інакше її витонченість через дуже короткий проміжок часу перетвориться на добре відомий Каскад.

Найбільше гідність стрижки Аврора – це відмінний повсякденний вибір для зайнятих дівчат і жінок, адже вона не вимагає щоденного укладання. Єдино – волосся повинні бути тонкі, слухняні, рівні і м’які. Якщо ця умова дотримана – стрижка буде виглядати просто ідеально, навіть відразу ж після миття голови. І до речі, довжина волосся при цьому ролі не грає – вони можуть бути як короткими, так і довгими.

Кому вона сподобається? Любителькам бунтарського, зухвалого стилю. Коротка Аврора розповість усім про волелюбність, про небажання підкорятися загальноприйнятим правилам. А це дуже подобається сміливим чоловікам! А ось подовжена Аврора (довжина волосся – приблизно по плечі) крім бунтарства говорить також і про романтизм в душі своїй господині. І до речі, вона відмінно «витягує» особа, так що прикрасить власниць квадратної форми обличчя, яких коротка Аврора не підійде, тому що вона, навпаки, візуально особа збільшує.

Як укласти стрижку “Аврора”

Як можна експериментувати з Авророю? Можна завити тільки один локон, розтріпати або розпушити зачіску, зачесати волосся в сторону, і нарешті, нерівномірно пофарбувати за допомогою мелірування. Як би те ні було, стрижка Аврора з рваними пасмами по всій довжині – це дуже стильно і красиво, а якщо ви зробите таку зачіску для довгого волосся, ви завжди будете в центрі уваги!

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *