Важливо

Старі стрижки в стилі ретро 60-х, 80-х, 90-х років, фото

Нео-мода – це добре. Проте так часто нам хочеться трохи поностальгувати, згадати минулі часи, а то й повернути їх – хоч частково. Тому старі стрижки в стилі Ретро, улюблені модницями колись, залишаються актуальними і на початку 21 століття.

Старі стрижки 60-е і 70-е роки

Старі стрижки 60-х можна дізнатися по пишному начесу і прямий чубку-щітці. Багато дівчат в той час також прикрашали свої голівки суворим бобом, виконаним на дуже короткій довжині, з додаванням все тієї ж чубчика. До подібної стрижці просто ідеально підходили об’ємні сережки та кольє.

Але якщо у кого-то в 60-х було довге волосся, їх зовсім не поспішали обрізати. Модно було завивати волосся на великі бігуді і дрібні «коклюшки», а також робити хімію. Плюс актуальна пишна зачіска!

Читати далі: Модні стрижки 60-х років: фото, назви.

Стрижки 80-х

У ці роки модниці прикрашали себе символом минулого десятиліття – стрижкою каре з чубчиком як обов’язковим атрибутом. Кінчики волосся було прийнято завивати назовні.

Ну, а пізніше, на вулицях стали з’являтися шанувальниці стилю диско, стрижені під каскад на середній довжині волосся.

На основі каскаду створювалися і такі стрижки, як «Вовчиця».

Ну і звичайно, говорячи про вісімдесятих, не можна не згадати про «високому їжачка» – неяскравої попередниці ірокеза. Для цієї стрижки характерні укорочені волосся на скронях і потилиці, які начесывались вгору – плюс «парканчик» з начесаного локона.

Стрижки в стилі Ретро 90-х років

Минуле десятиліття пішло, але залишило в дев’яностих дуже улюблену багатьма хімічну завивку. Звичайно, ця зачіска перестала «бешкетувати», ставши більш жіночною і спокійною. Ну, от як на старих фото героїні Вероніки Кастро з телесеріалу «Дика Роза». На піку популярності була висока хімія – такий собі афроамериканський стиль. Цю зачіску можна було доповнювати рівною гривкою, але не вільно лежить, а виставленої півколом.

Ну, а власниці красивих і здорових волосся, бояться, що хімія пережжет їх красу, обмежувалися пишним начосом.

І об’ємні локони! Їх робили на середніх і коротких прядках, розділяючи боковим проділом.

На базі шиньйону створювалися зачіски гніздо. Для цього зверху голови робився хвіст, на нього «надівався» шиньйон, який оплетался пасмами (власними або накладними) і фіксувався шпильками.

І звичайно ж, аксесуари! Бантики з намистинами і паєтками (іноді – і з сіточкою для волосся), пов’язки і «пушинки». Все це одягалось як на роботу, так і на свято.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *