Службовий роман

Службовий роман

Сучасна людина проводить третину свого дня на роботі. Волею-неволею колеги стають приятелями, друзями, а, іноді, і коханцями. Службовий роман – явище досить поширене, але, в той же час, неоднозначне.

Чим відрізняється від звичайного службовий роман

Службовим романом називають романтичні відносини, що виникають між колегами, між начальником і підлеглим. Від звичайного роману його відрізняє тільки те, що він протікає на тлі робочого процесу. Саме в цьому моменті й таїться маса неоднозначностей. Якщо любов заіскрилася між начальником і підлеглим, то одного із закоханих не вдасться уникнути укоризненных поглядів колег і пересудів з приводу бажаного «кар’єрного зростання» та «підвищення зарплати». Якщо ж стріли Амура прокололи рівнозначних колег, то цей факт може викликати начальницький гнів, оскільки більшість роботодавців вважають, що робота – це не місце для любові. У США деякі великі компанії ввели в свої корпоративні вимоги такий пункт, як відсутність службових романів. Багато хто впевнені, що романтичні стосунки між колегами не сприяють сприятливої робочої обстановки в колективі.

Якими б міцними не були стосунки між закоханими, службовий роман має один істотний мінус – він стає надбанням громадськості. Навіть якщо закохані мають задатками конспіраторів, рано чи пізно все таємне стає явним. І як підсумок, любов перетворюється на привід для пліток і пересудів. У цьому випадку важливо не посилювати ситуацію, намагатися не афішувати свої почуття, а вже тим більше конфлікти.

Може службовий роман перерости у міцні і серйозні відносини

Незважаючи на перераховані вище мінуси, робота – одне з кращих місць для знайомства з майбутнім чоловіком. Вже спочатку двох людей пов’язує спільна справа і професія. До того ж, під час робочого процесу, як правило, можна скласти точне уявлення про людину. З цього випливає, що роман, що почався на роботі – це усвідомлений вибір двох дорослих людей. Чи переросте він у щось більше – невідомо, але так само невідомо, чи перетворяться в сім’ю відносини, що почалися на курорті, відпочинку або в будь-якому іншому місці.