Скорпіон і Водолій сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Скорпіон – Водолій в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Скорпіон – Водолій

Про сумісність Скорпіона з Водолієм складно навіть говорити з тієї причини, що вона практично відсутня. Ці люди настільки відрізняються світоглядом, темпераментом і характером, що схожі на мешканців різних планет. У їхньому випадку не спрацьовує спостерігається в деяких інших зодіакальних поєднаннях тяжіння протилежностей. Ні один, ні інший не намагаються прийти до спільного знаменника, не йдуть на поступки, і це неминуче призводить до розриву відносин, якщо ті якимось дивом встигли скластися. Якщо Водолій зі Скорпіоном хочуть успішно взаємодіяти, їм необхідно змиритися з думкою, що без прагнення пристосуватися до способу життя і звичок іншого партнера їм не обійтися – одно як без величезного терпіння і бажання зрозуміти кохану людину. Тільки дуже сильні взаємні почуття можуть стати чудом, яке подолає цю прірву. Більш міцним вважається союз, де Скорпіоном виявляється жінка.

Скорпіон і Водолій – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Скорпіона Скорпіон чоловік – Водолій жінка Сумісність Водолія

Зовні чоловік-Скорпіон і жінка-Водолій можуть справляти враження цілком благополучної і гармонійної пари, але насправді це далеко не так. Їх чекає справжня боротьба за щастя в особистому житті, що супроводжується низкою безперервних конфліктів і напруженої внутрішньої роботи.

Такі партнери не можуть об’єднатися виключно на господарському, побутовому рівні. Обидва мають набагато більш широке коло інтересів, але між собою вони, на жаль, не перетинаються. Жінка-Водолій настільки волелюбна, що спроби чоловіка-Скорипиона стати головою сім’ї і примусити її підкорятися вона сприймає, як придушення особистості і чи не деспотизм. Стараннями Скорпіона у неї буде комфортний, забезпечений будинок, але її більше цікавить професійне зростання і соціальна успішність. Чоловік зовсім не проти того, щоб його дружина-Водолій отримувала додаткову освіту або прагнула до більш високого положення, але йому вкрай складно змиритися з тим способом життя, який вона веде, з широтою кола її спілкування. Скорпіон ревнує, причому так, що часом це виходить за рамки здорового глузду.

Щоб товариськість Водолія не стала каменем спотикання в цій сім’ї, гороскоп рекомендує цій жінці стати більш відвертою, залучати чоловіка до участі в заходах, які вона відвідує, знайомити його зі своїми друзями, частіше радитися з різних питань.

Як би не намагалися партнери, але без скандалів у цій парі не обійтися, причому війну в більшості випадків оголошує Водолій. Для чоловіка-Скорпіона більш характерна манера вести військові дії нишком. Але навряд чи хтось переможе у цій війні, обидва постраждають в однаковій мірі.

Що б ні думала з цього приводу жінка-Водолій, але чоловік-Скорпіон все одно залишається в цій парі провідним, навіть якщо намагається керувати дружиною поволі, не у відкриту. І тут дуже важливо робити це так, щоб Водолій, чудово володіє розвиненою інтуїцією, не вважала себе ображеною. Такій парі не варто заводити дитину виключно в надії на те, що це зміцнить шлюб: дива не станеться. Воно можливо тільки в тому випадку, якщо для цього вони навчаться поступатися один одному і навіть підуть заради кохання на певні жертви.

Сумісність Сумісність Водолія Водолій чоловік – Скорпіон жінка Сумісність Скорпіона

Знайомі цієї пари часто щиро дивуються, як можуть настільки не схожі один на одного люди перебувати разом, що їх тримає часом на протязі довгих років. Відносини в союзі чоловік-Водолій – жінка-Скорпіон дуже цікаві, неординарні та непередбачувані.

Незалежно від того, який професійний та соціальний статус кожен буде мати в момент знайомства, головним у парі буде сильна жінка-Скорпіон, хоча чоловік-Водолій буде на сто відсотків упевнений, що саме він лідирує в цих відносинах. Скорпіон поблажливо ставиться до цього помилці, даючи партнеру можливість демонструвати всім оточуючим власну значущість. Насправді вона швидко і досить віртуозно навчитися його використовувати, накинувши масою обов’язків і міцно прив’язавши до себе.

Навіть якщо настане момент істини”, і Водолій-чоловік зрозуміє, що попався в мережі, модель відносин вже буде сформована настільки міцно, що повернути все назад навряд чи вийде, залишиться тільки вибір: змиритися зі станом речей або вести війну. Чоловік часто вибирає друге, але в цій парі обох настільки захоплюють спори і конфлікти, що думка про розлучення може навіть не приходити їм у голову. Спроби довести свою спроможність і право на лідерство можуть навіть стимулювати рух уперед обох, в тому числі і в професійній сфері. Нудьгувати жінці-Скорпіону з чоловіком-Водолієм не доведеться ніколи, їх психологічні ігри один з одним в періоди відносного спокою змінюються гучними скандалами і непростими життєвими випробуваннями. Обом доведеться вислуховувати на свою адресу чимало взаємних претензій: жінці – в бездушності, консерватизмі, лицемірстві та душевної черствості, чоловікові – нездатність тверезо мислити і адекватно себе вести.

Тим не менше вони не розлучаються і йдуть вперед рука об руку. Залишається тільки шкодувати, що при цьому вони, захопившись баталіями, часто не цінують свої маленькі і великі перемоги на шляху до гармонії. Обом не завадила б більша відкритість – і тоді обидва побачили б, яким скарбом володіють. Разом вони могли б багато чого досягти в мистецтві та науці, якби попрацювали привести в повний порядок особисті стосунки.

Водолій і Скорпіон – сумісність в сексі

Одна з причин, по яких різностатеві Скорпіони і Водолії не можуть об’єднатися в гармонійну пару, є відсутність сексуальної сумісності, що пояснюється протилежними темпераментами. Скорпіон славиться пристрасністю, особливим ставленням до сексу, практично постійною готовністю до нього – на відміну від Водолія, який ніколи не зациклюється на інтимному відносин і навіть нарочито це підкреслює. Обидва на перших же побаченнях зрозуміють, що парою їм не стати. Не допоможе навіть схильність Водолія до експериментів і його винахідливість у ліжку. В більшості випадків вже після перших невдалих інтимних побачень кожен з них починає шукати більш підходящих партнерів.

Гороскоп сумісності Водоліїв і Скорпіонів в роботі та бізнесі

Якщо представники цих знаків об’єднуються в пару для виконання доручення, толку від цього можна не чекати. Вони погано розуміють один одного і більш того, навіть не намагаються зрозуміти, кожен працює по-своєму. Їх ділові якості не зможуть стати взаємним доповненням, і навіть тоді, коли представникам таких знаків Зодіаку все-таки вдається налагодити нормальні службові стосунки, вражаючі результати спільної роботи вони навряд чи продемонструють.

Пара Водолій – Скорпіон: сумісність у дружбі

Цим людям не настільки цікаво намагатися розгадувати зовсім не схожу на себе особистість, щоб між ними склалася дружба. Ні один, ні другий не схильні підпускати, кого попало, до схованках своєї душі. Більш-менш вдалі стосунки можуть скластися, якщо Скорпіони з Водоліями будуть мати загальну сферу інтересів, наприклад, в науці. Але в більшості випадків вони змушені підтримувати нормальні стосунки лише в силу якихось незалежних від них обставин, наприклад, якщо дружать їх другі половини.