Скорпіон і Риби сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Скорпіон – Риби в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Скорпіон – Риби

Таким партнерам не становить великої праці швидко знайти взаєморозуміння, чому сприяє схожість світоглядів, пріоритетів і захоплень. Їх цілком задовольняє спілкування один з одним поза галасливих компаній і активних розваг. Ці знаки Зодіаку ріднить чутливість, емоційність, глибина внутрішніх переживань. Скорпіон сприймає Риб, як уособлення творчого ставлення до життя. В особі Скорпіона Риби знаходять духовного наставника, рівняючись на нього, але разом з Рибами вперед йдуть і самі Скорпіони. Відносини не позбавлені деяких розбіжностей, але серед них практично немає критичних або нерозв’язних.

Скорпіон і Риби – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Скорпіона Скорпіон чоловік – Риби жінка Сумісність Риби

У чоловіка-Скорпіона і жінки-Риби є все, щоб вибудувати довгі, міцні відносини і стати щасливими в особистому житті. Вони прагнуть до одного і того ж, їх бажання співзвучні, тому їм легше йти по життю удвох, ніж поодинці. В особі один одного вони знаходять близьких людей, друзів, здатних підставити плече і підтримати як мінімум тлумачним радою в потрібний момент.

Висока сумісність у цій парі пояснюється багато в чому приналежністю до однієї і тієї ж стихії Води. Завдяки цій обставині вони чудово розуміють один одного, цим людям неважко вловити настрій партнера і зрозуміти (або інтуїтивно відчути), чому він поступає або думає тим або іншим чином. Тому у них завжди є можливість надходити так, щоб необачно не заподіяти біль коханій людині.

У чоловіка-Скорпіона рідко виникне бажання сказати грубе слово своєї обраниці або якось інакше проявити агресію, хоча по відношенню до представниць інших знаків Зодіаку це буває часто-густо. Її чистота, сором’язливість, ніжність дозволяє йому відчути себе лицарем, захисником, який оберігає слабке створення від життєвих бід.

Вплив Скорпіона на жінку-Риби буває дуже помітно, але і Риби впливають на партнера не менше, але роблять це м’яко і менш відверто. Втім, навіть якщо Риби і стали б маніпулювати чоловіком, це в певному сенсі навіть пішло б йому на користь або, як мінімум, не завдало б шкоди. В цьому випадку обидва будуть рухатися в одному напрямку (нехай і що підказав Рибами) – і тим більше у них шансів на досягнення цілей, які вони перед собою поставили. Добре, якщо це буде щось не дуже меркантильний і побутове, оскільки подібні устремління згубно впливають на долю союзу жінки-Риби з чоловіком-Скорпіоном. Їм необхідно мати захоплення (окремі чи спільні), не дають загрузнути цій парі в сірості буднів.

Сумісність Сумісність Риби Риби чоловік – Скорпіон жінка Сумісність Скорпіона

Пара чоловік-Риби і жінка-Скорпіон має всі підстави сподіватися на довге і щасливе спільне життя. Чоловік у цьому союзі поступається право на лідерство більш активній жінці-Скорпіону, і це цілком влаштовує обох, тим більше що перший завжди з задоволенням перекладає відповідальність на когось іншого, продовжуючи, між тим, тримати, що називається, вухо гостро. Чоловік-Риби завжди бажає бути в курсі всього, що відбувається, хоча друга сторона його двоїстої натури – меланхолійність і пасивність – не дають йому залучатися в події, що відбуваються без особливої необхідності. Іноді Риби здаються безвольними, але критична ситуація може виявити в них надзвичайну силу характеру.

М’якість партнера спочатку навіть подобається супутниці-Скорпіону, хоча вона відразу ж планує надалі від неї позбутися. Ця жінка так само, як і він, віртуозна в інтригах і хитра, тому союз цих двох людей, як обіцяє гороскоп, виходить вельми цікавим: жінка знака Скорпіон з чоловіком-Рибами будуть робити завуальовані спроби зробити одне з одного слухняних маріонеток.

Обидва партнера здатні висувати масу цікавих ідей та проектів подальшої спільного життя, різниця лише в тому, що Риби будуть їх довго і з любов’ю виношувати, не роблячи практично нічого для їх втілення в життя, а Скорпіон завжди прагне зробити щось конкретне негайно.

Багатьом відносини в такій сім’ї видаються дещо дивними, але вони відчувають себе в товаристві один одного комфортно і щасливо, зберігаючи один одному вірність і намагаючись не сваритися, особливо по дурницях. Обидва інтуїтивно відчувають або розуміють, що їм необхідно будь-якими шляхами уникати сірості і банальності повсякденному житті, і їм вдається успішно з цим боротися.

Риби і Скорпіон – сумісність в сексі

Як коханці, ця пара викликає взаємний інтерес один у одного. Скорпіони отримують повне задоволення від сексу з угодливыми, податливими і чуттєвими Рибами, вбачаючи в них гарну можливість для задоволення своїх потреб. Однак Скорпіон може настільки захопитися прагненням до домінування, що воно набуде відтінок садизму. Але і у Риб іноді проявляється схильність до підпорядкування і навіть мазохізму, тому подібна манера спілкування в ліжку доставляє їм обопільне задоволення.

Гороскоп сумісності Риб і Скорпіонів в роботі та бізнесі

Колегам або партнерам цих знаків нескладно знайти взаєморозуміння, вони без особливих складнощів реалізують ідеї одного чи іншого, але лідирувати в цих відносинах незалежно від офіційних посад і статусів належить Скорпіона і Риб це цілком влаштує. Вони відповідають більшою мірою за емоційну обстановку і душевний комфорт. Але представники цих знаків Зодіаку відрізняються вразливістю і особливою схильністю до інтриг, тому в колективі, де працює ця пара, колеги повинні бути насторожі.

Пара Риби – Скорпіон: сумісність у дружбі

Риби зі Скорпіоном знаходять в особі один одного людей, які можуть їх зрозуміти, як ніхто інший. Їх спільні розваги не надто веселі та активні – в основному це бесіди, в ході яких друзі обговорюють своїх знайомих, не виключаючи з цього списку і своїх других половин. Скорпіон допомагає Рибам справлятися з життєвими проблемами, а ті часто рятують його від емоційного вигоряння. У той же час інтереси Скорпіонів можуть носити меркантильний характер, і якщо це буде помічено Рибами, дружнє спілкування може втратити для них інтерес. Різностатеві представники сузір’їв можуть так сильно прив’язатися один до одного, що вийдуть за рамки дружби і стануть коханцями або навіть одружаться, навіть якщо до цього були невільні.