Схуднути танцюючи?

Поговоримо про те, чи можна схуднути, танцюючи.

Танці — це рух, а рух – це життя, це всі знають. І звичайно, рухаючись, ви отримуєте заряд бадьорості, гарний настрій, підвищується гормон щастя в крові.

Для тих людей, хто хоче підтягти своє тіло, є маса корисних занять, таких як йога, біг, фітнес, бодібілдінг, просто гімнастика.

Але всі ми різні – комусь достатньо пробігти підтюпцем де-небудь в парку з ранку, а хтось віддає перевагу спокійні вправи – йогу, наприклад.

Для тих, хто любить поєднувати корисне з приємним, любить рух і музику , танці – те, що «доктор прописав». Причому, танці теж бувають різними – і дуже завзятими, рухливими, з елементами акробатики, і спокійними, плавними рухами тіла. Сприяють танці схудненню? Так, якщо вони енергійні і танцюєте ви регулярно й інтенсивно, «до поту». Причому, це не саме схуднення, а підтяжка всіх м’язів, задіяних у процесі.

Вальс

Приміром вальс – спокійний, плавний танець – там працюють в основному ноги, але також не треба забувати про поставу – спина повинна бути ідеально рівною. Отже, підтягуються м’язи ніг і зміцнюються м’язи спини. І це не рахуючи відмінного настрою. Адже вальс танцювати можна в будь-якому віці, навіть самому поважному.

Танець живота

Або візьмемо танець живота, що набирає популярність у жінок всього світу будь-якого віку і комплекції.
Його танцюють спочатку жінки сходу – дами не самого тендітної статури. Значить, від нього не можна схуднути? Але яка талія і стегна! Та й він корисний для жіночого організму – всі ці трясочки, кола і хвилі животиком розганяють кров у малому тазі. Знову ж таки зміцнення м’язів і постави.

В загальному, який танець не візьми, суцільна користь і задоволення. Але звичайно, у всьому потрібно знати міру, щоб не нашкодити собі коханому, адже не всі танці підходять для будь-якого віку. І кожен повинен вибирати для себе, виходячи зі своїх можливостей — здоров’я, віку, рухливості тіла.

Танцюйте і будьте щасливі!