Шкіряні пальта і плащі осінь-зима 2016-2017

C настанням сезону дощів у вересні рука тягнеться в шафу за новим стильним шкіряним плащем. Ви ще не встигли придбати модну обновку на сезон осінь-зима 2016-2017? Тоді наш невеликий огляд допоможе вам зорієнтуватися.

Слід зазначити, що на 2016-2017 рік дизайнери ніби просочилися духом экосознательности і відмови від натуральної шкіри в тій кількості, в якій вона була представлена в холодному сезоні раніше. Як ще можна трактувати таку масову заміну натуральної шкіри на штучну, екошкіру і вінілові інтерпретації, які, тим не менш, виглядають дуже ефектно.

Самі чарівні очей моделі поєднують або вініл, або лаковану шкіру з соковитим відтінком, наприклад, червоним або синім. З’являються пальто зі шкіри з запахом, моделі з перфорованої шкіри. Повертаються в моду шкіряні пальта з штучним хутром на лацканах і манжетах. Чорний колір для шкіряного плаща став одним з лідерів модних колекцій, але ці моделі не виглядають одноплановыми. Більшість представлених чорних шкіряних пальто мають різноманітний дизайн, фактуру, крій та оздоблення.

Цінителі м’якості фарб і усталених традицій, як і раніше, можуть знайти безліч шкіряних плащів у відтінках бежевого і коричневого – від блідого молочно-кавового до насиченого шоколадного.

Шкіряні пальта і плащі