Що треба робити, щоб схуднути?

Аж ніяк не кожна людина, що населяв нашу планету, має привабливе тіло. Будь-який член сучасного суспільства, будь то чоловік або жінка, мріє про красивою, стрункою і підтягнутою фігурі. Але на превеликий жаль, у світі дуже багато тих, хто має зайву вагу. Хтось радий би позбавитися від декількох кілограмів, ну а хтось хоче змінити себе в корені, скинувши кілограмів двадцять або тридцять, а то і того більше. Всі ці претенденти на модельну фігуру бажали б знати, як швидко можна досягти бажаного результату. Можна взяти до уваги такий проміжок часу – три повних місяці – і подивитися, якого результату можна досягти в цей настільки короткий, а для когось і довгий термін.

Отже, в цій статті детально описуватиметься те, як скинути вагу за три місяці

По-перше, якщо потрібно схуднути так швидко, і щоб це було явно помітно, потрібно враховувати інтенсивність тренування. Головне в цій нелегкій і неприємному для багатьох справі – це постановка мети. Наприклад, «Мені потрібно скинути 10 кілограмів за місяць!». І йдіть прямо до цієї мети. З бухти-барахти починати не варто, розпитайте людей, які вже змогли схуднути, запам’ятовуйте важливі поради, а краще записуйте. Хорошою мотивацією послужить відвідування різних форумів в інтернеті, пов’язаних з цією темою.

В середньому за три місяці можна втратити від п’яти до тридцяти кілограмів. Велика кількість втрачених кілограмів безпосередньо залежить від тренувань у спортивному залі під контролем спеціального інструктора. До речі, це ще один важливий і поширений питання «Навіщо доплачувати за інструктора, коли всі вправи можна робити і без нього?!». Відповідь проста – він вас не тільки контролює, але і буде стежити за вашим правильним харчуванням, самопочуттям і мотивувати вас.

Багато людей, які бажають схуднути, не ходять в спортзал, посилаючись на те, що не можуть знайти підходящий варіант. Це повна дурниця, лише відмовка, щоб фізично не працювати. У сучасному місті, навіть невеликому, можна знайти сотні фітнес-центрів, які оснащені останніми моделями тренажерів, і де працюють професіонали високого класу.

По-друге, ще один фактор, що заслуговує вашої уваги – це харчування і правильний режим. Адже не можна сподіватись на швидку втрату ваги в короткі терміни, якщо їсти печиво і цукерки, запиваючи це справа солодким лимонадом. Який найголовніший принцип харчування при схудненні? Правильно, менше їсти – більше займатися фізично. Адже якщо з’їдати менше калорій, а витрачати більше, то і вага почне стрімко йти. З раціону варто виключити взагалі жирну їжу, вуглеводи і борошняні вироби, замінюючи все це іншими корисними продуктами-овочами, висівками і фруктами.

Не менш важливо в схудненні – це сон. Завжди потрібно бути виспавшись і бадьорим, інакше як можна займатися активно і інтенсивно, якщо постійно хотіти спати? Багато вважають, що при стресі людина худне швидше. Ні, це помилкове явище. Коли худнеш, краще позбавити себе від негативних емоцій і розчарувань, а бути завжди позитивним і життєрадісним.