Що таке оргазм / Оргазм

Що таке оргазм

Незважаючи на те, що тема сексу вже давно не є забороненою, що таке оргазм знає далеко не кожна людина. Досить часто пік насолоди жінка приймає за оргазм, хоча насправді він таким не є.

Що таке оргазм і чому його важко досягти

Словом «оргазм» прийнято називати феєричний пік фізичного та психологічного насолоди, який випробовується під час занять любов’ю. Якщо в чоловічому варіанті кульмінація сексу завжди супроводжується фізіологічною реакцією, то в жіночому варіанті ця реакція практично не помітна. Вчені визначили, що в момент оргазму у жінки різко збільшується вироблення гормону пролактину, з-за чого молочні залози стають пружними. Також із-за впливу гормону окситоцину, відбувається скорочення матки, впливають на ступінь оргазму. Протягом декількох секунд оргазму жінка відчуває інтенсивну розрядку кровоносної, нервової і м’язової систем. Саме тому в Камасутрі оргазм називається як «маленька смерть».

Що таке оргазм у чоловічому та жіночому розумінні

Для чоловіків та жінок поняття, що таке оргазм носить абсолютно різний характер. Чоловічий оргазм неминучий при наявності сильного збудження і стимуляції статевого органу. У жінок все трохи інакше. Жіночий оргазм залежить від збудження, прелюдії, ступеня довіри до партнера, пози, розкутості, стану здоров’я, психологічної налаштованості і багатьох інших факторів.

Крім того, на появи оргіастичних відчуттів впливає тривалість сексуальних відносин з даною людиною. Досить часто на початковому етапі знайомства з сексуальним партнером жінка не може відчувати оргазму. Багато в чому це пояснюється психологічним бар’єром, який можливо усунути тільки шляхом повного довіри між людьми. Також найбільшого піку сексуального дозрівання жінка досягає приблизно до 30-річного віку, тоді як чоловік більше активний у цьому плані у віковому прибудові 20-25 років. Не рідкісні випадки, коли жінка починає відчувати задоволення від сексу тільки після пологів. Також на наявність та інтенсивність оргазму може впливати прийом деяких гормональних контрацептивів.