Що таке модульна картина від kartiny.in.ua?

Модульна картина — це сучасний і дуже популярний метод перетворення будь-якого приміщення: затишної квартири, заміського будинку, ділового офісу, а також ресторанів і кафе.Найчастіше картини для інтер’єру реалізовані саме в модульному варіанті. Кожна картина являє собою кілька модулів (елементів) або різного однакового розміру, але обов’язково об’єднаних однією тематикою,сюжетом.

В залежності від кількості модулів виріб отримує різні назви:

  • Диптих –це такі модульні картини, які складаються з двох частин;
  • Триптих – такі картини складаються з трьох елементів;
  • Поліптих –картина, яка ділиться на п’ять і більше частин;

Ще одна цікава особливість таких картин – візуальна складова. При погляді на картину створюється враження,ніби картина переходить з одного сегмента на інший. У модулів такої картини відсутні рамки – і це тільки посилює ілюзію переходу зображення.

Інтернет магазин Картини в Україні виготовить для Вас модульну картину http://kartiny.in.ua/modulnye-kartiny/ за Вашими індивідуальними розмірами!

Перейти в каталог модульних картин

Як ми робимо модульні картини на полотні.

Створюється така картина з добре підібраного зображення високої якості, потім наші дизайнери ділять його на фрагменти, щоб відтворити електронне подобу модульної картини. За вашим індивідуальним побажанням, можна перетворити звичайні фотографії в щось більше, схоже з шедевром. Наступний етап – це надання яскравих фарб заскучавшему полотні. Екологічно чисті чорнило додадуть цінність картині, стійкість і насиченість кольорів завжди будуть радувати ваші очі, передаючи стовідсоткове високу якість 1440 dpi.Останнім етапом створення є дбайливе і акуратне натягування полотна на сосновий підрамник. Пару чарівних кліків – і робота готова!

Натуральний полотно — це щільний матеріал, що має тканинну основу з фактурною поверхнею і одностороннє тонке полімерне покриття, що зберігає фактуру тканини і дозволяє друкувати повнокольорові, якісні зображення.

Переваги:

  1. Зберігає властивості при значних коливаннях відносної вологості, завдяки чому якість зображення залишається стабільним, і чорнило швидко висихають.
  2. Незмінність якості поверхні під дією сонячних променів і лакування (відсутність схильності до окислення і желтению з часом).
  3. Полотно міцне і довговічне.
  4. Пожежобезпечний матеріал, може використовуватися в приміщеннях з підвищеними вимогами пожежної безпеки.

Нижче представлені більш популярні розміри модульних картин, Ви можете вибрати з них сподобався формат або надати нам свої розміри, за яким ми виготовимо для Вас картину за Вашим індивідуальним перевагам!