Що подивитися в Німеччині

Що подивитися в Німеччині

Німеччина – це дивовижна країна, яка може запропонувати допитливому туристові досить насичену екскурсійну програму: старовинні замки, міста з багатовіковою історією, мальовничі озера і неймовірне кількістю пам’яток Середньовіччя. Країна, яка стала батьківщиною для таких особистостей як Бах, Бетховен, Гете, Ніцше та інших видатних людей, просто не може бути не цікавою. Будь німець на питання про те, що подивитися в Німеччині може відповісти тільки те, що в Німеччині потрібно подивитися все.

Головними німецькими пам’ятками є педантизм і порядок, що для туриста може означати тільки одне: в місті завжди буде чисто, всі покажчики будуть займати свої місця, несвіжої їжі німці просто не зможуть запропонувати, а електричка рушить з вокзалу саме в той час, який зазначено в розкладі. Саме такі умови приваблюють мандрівників, тому охочих побачити Німеччини з кожним роком ставатиме все більше і більше. Досвідчені мандрівники порівнюють цю країну з великою мозаїкою, так як окремі її міста і частини часом зовсім не схожі один на одного, а разом складають незвичайну картину. Залишки стародавніх поселень межують з будівлями сучасної архітектури, гірськолижні курорти знаходяться поруч зі всесвітньо відомими автомобільними заводами, а пивні ресторанчики легко уживаються разом з величезними музейними комплексами (а це навіть зручно, адже нагулявшись по музею, так хочеться випити келих справжнього німецького пива, відомого на весь світ).

Найпопулярніші визначні пам’ятки Німеччини

Музей Mercedes-Benz. Яка ж Німеччина без якісних автомобілів? BMW, AUDI, PORSCHE і, звичайно, Mercedes-Benz – все це німецькі пам’ятки, для яких будують цілі музейні комплекси. Ось в Штутгарті є музей Mercedes-Benz, на будівництво якого пішло сто п’ятдесят мільйонів євро, музейна колекція якого охоплює всю історію створення цих автомобілів, починаючи з 19-го століття і закінчуючи ультрасучасними моделями. Будівля має дуже привабливий і незвичайний вигляд, тому кожен день налічується більше сотні бажаючих на нього подивитися.

Шварцвальд. Шварцвальд або «Чорний ліс» – це гірський масив, розташований на землі Баден-Вюртемберг, який, незважаючи на своє похмура назву, зовсім не виглядає як ліс, де живуть одні відьми і велетні. Навпаки, це місце нагадує казку про Червону Шапочку або Робін Гуда. На схилах гір і між ними «сховалися» в невеликі села, в яких живуть люди, що полюбляють усамітнення, а лугові квіти порадують всіх любителів живої природи.

Боденське озеро. Інтернет-пошук на питання про те, що подивитися в Німеччині першим ділом видає сторінку про Боденському озері, яке являє собою природну межу між Швейцарією, Німеччиною і Австрією. Озеро настільки велике, що на ньому знаходиться одинадцять острівців, на яких люблять відпочивати, німці, австрійці чи швейцарці. На одному з таких острівців (Рейхенау) знаходиться бенедиктинський монастир, що охороняється ЮНЕСКО. Так, і інші острови порадують туристів совій красою і незвичністю.

Галерея Кунстхалле. Для тих, хто хоче побачити саму значиму німецьку галерею, необхідно відразу ж відправлятися в галерею Кунстхалле, де можна подивитися гамбурзької живопис, експозицію епохи середньовіччя, а також роботи Бертрама, що датуються 1383 роком. Не обов’язково навіть заходити всередину, так як галерея має надзвичайно привабливий і незвичайний зовнішній вигляд. Три будівлі, збудовані у різні епохи, переплітаючись між собою, відкривають людському погляду чудову картину (на її огляд найкраще виділити цілий день).

Октоберфест. Пивний фестиваль під назвою «Октоберфест» важко назвати типовою пам’яткою, але саме такий він і є. Він проходить у Мюнхені, де у 2010 році з розмахом відзначив своє двохсотріччя. Щорічно пивний фестиваль відвідує кілька мільйонів пивних фанатів, для того щоб поласувати спеціальним пивом, яке готують саме в жовтні в кращих пивоварнях міста.

Три міста, які обов’язково потрібно подивитися в Німеччині

Берлін. Будь-який турист, який приїхав до Німеччини, починає свою подорож з відвідування столиці країни – Берліна. І це не дивно, адже Берлін – це місто-пам’ятка. Тут цікаво подивитися на все. Краще всього по приїзду відразу відправитися на берлінську телевежу, і перебуваючи на висоті 368 метрів, насолодитися надзвичайно красивою панорамою міста. З майданчика буде видно і Берлінська стіна, що представляє собою огорожу заввишки більше, ніж три метри і довжиною майже в двісті кілометрів, і купол Рейхстагу (який, по суті, є другий оглядовим майданчиком міста і найпопулярнішою пам’яткою всієї країни), а навіть найкрасивіша вулиця міста – Unter den Linden.

Дрезден. Дрезден без перебільшення можна назвати одним з найкрасивіших німецьких міст. Він розкинувся уздовж річки Альба і, хоча під час війни був зруйнований майже на 90%, сьогодні виглядає як новенький, завдяки чарівним архітекторам, які практично повністю його відновили. Якщо часу мало, а хочеться побачити все і відразу, то рекомендується відправитися на майданчик церкви Frauenkirche і побачити місто з висоти пташиного польоту. Ну, а якщо часу вистачає, то потрібно хоча б здалеку подивитися на будівля Дрезденської державної опери, яку називають найкрасивішим театром світу, і побачити Дрезденський замок, побудований в 13-му столітті.

Мюнхен. Третім за величиною, але не за красу, німецьким містом є Мюнхен. Він обрамлює берега річки Ізар і знаходиться в оточенні прекрасних Альпійських гір. Багато корінні німці таємно вважають саме це місто своєю столицею, настільки він розвинений і красивий. Так, занадто вибагливим туристам, він може здатися маленьким селом, але насправді мюнхенські пам’ятки гідні кращої похвали. Собор Святої Богородиці, статуя Баварія, зроблена з бронзи, мюнхенський зоопарк, який був першим в світі зоопарком і багато чого іншого. Загалом, місто варте того, щоб його побачити.

Роблячи висновок можна сказати про те, що про Німеччину можна розповідати вічно, перераховуючи її майже казкові замки, загублені в барвистих квіткових луках, автомобільні музеї, а також архітектурні або природні пам’ятки. Але навіщо це робити? Треба просто брати квиток на літак (автобус або поїзд) і оговтуватися борознити простори цієї країни.