Що одягнути на новий рік півня

Ви хочете в новорічну ніч сяяти яскравіше всіх зірок і бути в центрі уваги? Badabum знає, що одягнути на новий рік півня!

Колір. Безпрограшний варіант – червоний. Як чистий, так і всілякі відтінки червоного, бордового, темний відтінок коралового. Вони привертають увагу, заряджають енергією, надають сил і приносять удачу в наступному році. Якщо такі тони вам категорично не підходять – не біда! Господар року – яскрава пташка. В його оперенні присутні насичено жовті, помаранчеві, гірчичні, пісочні, коричневі пір’ячко. Вибирайте на свій смак! І верх досконалості – золотий колір. В ньому ви точно будете зіркою вечора.

h5wu2QwiwWrCx8OMorL-BDs8bS0frRuA

Фасон. Самий сміливий і незвичайний, який тільки може прийти вам в голову. Асиметричні краю, складна фактура, поєднання кількох тканин, волани та інші декоративні деталі. Чим екстравагантніше і вычурней, тим краще!

Взуття. Краще лакована і на шпильці. Колір або в тон до сукні, або на контрасті. Краще взути щось непомітне, щоб не відвертало уваги від основного наряду.

VQndION-sV1CI2DuXhgtAMTJjmzm09VM

Прикраси. Маст-хев в новий рік півня! Він любить принаряжаться, любить все яскраве й блискуче. А тому срібло краще відкласти в скриньку і хизуватися в золоті. Носіть, не соромлячись, кільця, ланцюжки, браслети. Яскраві масивні дорогоцінні камінці також вітаються. Крім того, можна звернути увагу на бронзові і латунні прикраси.

Аксесуари. Обов’язкові. Вони розбавлять ваш образ, додадуть родзинку поряд. Не виключено, що на вечірці будете не тільки ви в червоному платті, наприклад. А ось яскраві ефектні деталі однозначно виділять вас з натовпу. Адже у новий рік півня ви можете дозволити своїй фантазії розгулятися і втілити в життя всі свої самі сміливі і зухвалі фантазії. Ремінці, брошки (особливо у вигляді вогняної пташки), заколки, боа, рукавички, кулони, оригінальний комірець, розшитий великими намистинами, пір’я, стрази, паєтки і все в такому дусі.

PkGPsv3mk_9ceddluxN2c3j_4h2T_V1O

Тепер ви знаєте, що одягти на новий рік півня і на вечірці вам не буде рівних! Адже як його зустрінеш, так і проведеш. Все в нас з вами буде просто шикарно!